Termín:
30. 3. – 12. 4. 2017
Počet dní:
14 (čt – st)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Praha
Strava:
kombinovaná
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-velky-okruh-cina-z686027/350219916/

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

PEKING , SIAN , ŠANGHAJ , KUEJ LIN , HONG KONG

Služby v ceně

český delegát,
vstupy v ceně,
snídaně na okruhu,
obědy na okruhu,
večeře na okruhu.

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň.
2. den: (O, V) přílet Peking, transfer do hotelu 3*plus, oběd. Odpoledne prohlídka Letní palác – letní sídlo císařů, Loď čistoty a Mramorová loď císařovny Cch´si. Večeře v místní restauraci, návrat do hotelu.
3. den: (S, O, V) snídaně formou bufetu, transfer 60 km/1 hod. severovýchodně od Pekingu, Velká čínská zeď (UNESCO), oběd v tradiční čínské restauraci, prohlídka přístupné hrobky dynastie Ming, cesta duchů ze 36 kamenných soch. Návrat Peking – cestou zastávka s vyhlídkou na Velkou čínskou zeď. Večeře v místní restauraci, návrat do hotelu.
4. den: (S, O, V) snídaně formou bufetu, prohlídka Náměstí nebeského klidu o rozloze 44 hektarů. Zakázané město (UNESCO) sídlo panovníků dynastie Ming a Čching, oběd v tradiční restauraci. Odpoledne unikátní Chrám nebes (UNESCO). Večeře v místní restauraci, návrat do hotelu.
5. den: (S, O, V) snídaně formou bufetu, transfer na letiště, přelet Si-an, ubytování v hotelu 3*plus, prohlídka městského opevnění z raného období dynastie Ming, Velká pagoda divoké husy ze 4. století, oběd v místní restauraci. Odpoledne prohlídka muzea Si-an, večeře v místní restauraci, návrat do hotelu.
6. den: (S, O, V) snídaně formou bufetu, terakotová armáda císaře Čchin Š´chuang-ti - více než 6000 hliněných ozbrojených bojovníků v životní velikosti, oběd v místní restauraci, odpoledne prohlídka vesnice Ban-pcho s archeologickým parkem. Večeře v místní restauraci, návrat do hotelu.
7. den: (S, O, V) snídaně formou bufetu, transfer na letiště, odlet Šanghaj, transfer do hotelu 3* plus, oběd v místní restauraci, odpoledne prohlídka rušných tříd Nan-ťing a Chuaj-chaj s nábřežím Bund podél řeky Huangpu. Večeře v místní restauraci, návrat do hotelu.
8. den:(S, O, V) snídaně formou bufetu, prohlídka zahrady Jü Garden, oběd v místní restauraci, odpoledne Chrám nefritového Buddhy. Večeře v místní restauraci, návrat do hotelu.
9. den: (S, O, V) snídaně formou bufetu, transfer na letiště, odlet do Kuejlin – subtropické krasové oblasti, transfer do hotelu 3*plus, oběd v místní restauraci, prohlídka Jeskyně rákosové fl étny, Skály sloního chobotu a řasného brokátu (krasové útvary). Večeře v místní restauraci, návrat do hotelu.
10. den: (S, O) snídaně formou bufetu, celodenní plavba lodí po řece Li z Kuej-lin až do Yangshuo, oběd. V odpoledních hodinách transfer na letiště, přelet Hongkong, transfer do hotelu 3*plus.
11. den: (S) snídaně formou bufetu, půldenní prohlídka – čtvrti Kowloon, Aberdeen, Wan Chai, návštěva Victoria Peak s panoramatickým výhledem na město, návrat do hotelu.
12. den: (S) snídaně formou bufetu, individuální volno či možnost fakultativní návštěvy zábavního parku Ocean Park nebo projížďka po přístavu.
13. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště, odlet Praha i Vídeň.
14. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka

Změna vyhrazena, zájezd se uskuteční při min. počtu 10 osob s česky mluvícím průvodcem.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu,
místní přelety,
letištní taxy,
transfery,
vstupy,
ubytování v hotelech 3*plus na 11 nocí,
stravování dle programu,
služby česky mluvícího průvodce.

Základní cena nezahrnuje

vízum,
pojištění léčebných výloh.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Siam Travel International. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Hongkong, Kuej Lin, Peking, Sian, Šanghaj
Informace o slevách

VELKÝ OKRUH

Číslo zájezdu: 686027
Čína, Hongkong, Kuej Lin, Peking, Sian, Šanghaj