Termín:
22. 9. – 1. 10. 2017
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Názor CK

Apartmánový dům umístěný v jedné z bočních uliček v centru jednoho z nejoblíbenějších středisek Chorvatska.

Poloha hotelu

apartmán se nachází v klidné uličce ve staré části města cca 50 m od centra s obchody a bary, oblázková pláž je cca 50 m.

Služby za poplatek

Klimatizace 5 EUR/den.

Stravování

bez stravy

Ubytování

apartmán pro 4-6 osob: dvě 2lůžkové ložnice, obytná místnost s rozkládacím gaučem a s vybavenou kuchyní, SAT/TV, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, 2x balkon s výhledem na moře. Možnost klimatizace za příplatek.

Vybavení hotelu

pronájem apartmánu vč. spotřeby energie a vody, parkování pro 1 os. auto poblíž vily (cca 100 m). Možnost vyložení zavazadel u domu. Bezplatná wifi, gril, pračka. Domácí zvířata nejsou povolena.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • v případě dopravy autobusem pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Gradac
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villa Zora ***

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.


Villa Zora ***

Číslo zájezdu: 689329
Chorvatsko, Makarská riviéra, Gradac