Termín:
23. 9. – 30. 9. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis lokality

Turistické středisko Guardavalle je menší letovisko s poměrně rušným centrem. Leží v nejjižnější části zálivu Squillace na břehu Jónského moře a tato oblast má díky své zeměpisné poloze téměř ideální podnebí pro strávení typické letní dovolené. Je chráněno jedním z pohoří, které je součástí apeninského středního pásma, a proto je tu léto vždy velmi dlouhé s minimálním počtem srážek a průměrná roční teplota 18,5 °C patří k nejvyšším v Evropě.

Popis kapacity

VIllaggio je postavené v těsné blízkosti moře a bilých pláží z jemného písku, je obklopený tropickými rostlinami a zelení.Součástí areálu je ubytování v přízemních bungalovech a apartmánech v řadové výstavbě mají jednoduché zařízení pro nenáročné klienty. Výhodou tohoto villaggio je jeho idální pozice u pláže se sportovním zařízením.Klientům je k dispozici restaurace, bar, pizzerie, minimarket, dětský kout, 2 bazény z toho jeden dětský, tenisové kurty, hřiště na minifotbal, plážový volejbal, basketbalové hřiště.

Ubytování

Bungalov typ MONO pro 2-3 osoby - jednopokojový apartmán s kuchyňským koutem a 3 lůžky, sociální zařízení, terasaBungalov typ MONO pro 4 osoby - jednopokojový apartmán s kuchyňským koutem se 4 lůžky (z toho 1x patrová postel), sociální zařízení, terasaBungalov typ BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán s kuchyňským koutem a patrovou postelí, 1x ložnice s dvěma lůžky, sociální zařízení, terasaApartmán typ TRILO pro 5 osob - obývací místnost s kuchyňským koutem a 1lůžkem, ložnice s dvěma lůžky, 1x ložnice s patrovou postelí, sociální zařízení, terasaApartmán typ TRILO pro 6 osob - obývacá místnost s kuchyňským koutem a patrovou postelí, 1x ložnice s dvěma lůžky, 1x ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení, terasaNěkteré bungalovy a apartmány mají kuchyňský kout na kryté teraseMožnost ubytování v mobilhomu pro 4 osoby - ceny na vyžádání CK

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Pláž

vzdálena cca 50 - 100 m- písečná z bílého hrubšího písku, vstup do moře je kamenitý

Cena za apartmán/bungalov/mobilhome zahrnuje

7x ubytování, spotřeba energií, klubovou kartu (bazén - 25.5. - 15.9.), animace (15.6. - 7.9.), všechny hřiště (29.6. - 31.8. v ostatních termínech za poplatek), dětské hřiště

Povinné poplatky

závěrečný úklid 10 EUR/ apartmán / bungalov / mobilhome- plážový servis 15 EUR / apartmán/bungalov / mobilhome (1x slunečník + 2 plážová křesla)

Fakultativní poplatek

ložní prádlo 3 EUR / osoba- tenisové kurty 10 EUR / hodina, večer 15 EUR / hodina- polopenze v restauraci 13 EUR / osoba / den, děti do 10 let 8 EUR / den - plná penze v restauraci 18 EUR / osoba / den, děti do 10 let13 EUR / den- malé zvíře - cena na vyžádání

Vratná kauce

25 EUR / apartmán / bungalov / mobilhome

TRANZIT

při autobusové dopravě možný přestup a svoz do střediska jiným prostředkem (auto, tranzitem, autobusem) převážně italským

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění do zahraničí

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tep Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Gaurdavalle
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villaggio Camping Faro Punta Stilo
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

25. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Kalábrie.

Poslední komentář

11.9.2013 | Mičolová J.
Datum pobytu: 1.9.2013
Určitě se tam ještě vrátím.

Nejnovější recenze

4
11.9.2013 | Mičolová J.
Datum pobytu 1.9.2013
4/5 - Skvělé
Určitě se tam ještě vrátím.
5
4.8.2013 | Petr
Datum pobytu 1.7.2013
5/5 - Úžasné
Pro nenáročného turistu SUPER, All exlusiv pro ctyři osoby za 6-7 tisíc na týden od toho neočekávejte, sauny, vířivky, satelitní televize, doplňované ledničky tady nejsou, Ale je tu nádherné moře, sousedi, příjemný personál a perfektně skloubené ubytování s tropickým rostlinstvem.
3
18.7.2013 | Markéta
Datum pobytu 1.6.2013
3/5 - Průměr
Itálie je prostě nádherná tak nám ji rozhodně nezkazí horší ubytování.Příště si budeme vybírat lépe.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.