Termín:
29. 7. – 5. 8. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

venkovní bazén, parkoviště, garáž, wi-fi, pes povolen, pračka, TV, klimatizace, terasa / balkón,

Popis

Nový moderní komplex Villaggio Green Bay se nachází na okraji letoviska Pineto v části Foggetta cca 1 km od centra a přibližně 200 m od pláže (nutno projít podchodem pod železnicí). Jedná se o odlehlejší lokalitu, nejbližší obchod je cca 500 m od residence, supermarket 2 km a centrum městečka Pineto 3 km. Areál se skládá z několika vícepatrových residencí, k dispozici parkoviště (do vyčerpání míst), garáže na vyžádání (50 €/týden), společná prádelna (za poplatek) a především prostorný bazén se sluneční terasou. Na vyžádání klimatizace za poplatek 50 €/týden. Pobyt s pejskem malé velikosti povolen za poplatek 30 €/týden (nutno nahlásit předem).
Novinka pro rok 2017: wifi zdarma a povlečení+ručníky při příjezdu (případná výměna během pobytu za poplatek).

B4 bilo(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. Možnost klimatizace za poplatek 50 €/týden.

C6 trilo(6)

obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a pokoj s palandou, koupelna a balkon. Možnost klimatizace za poplatek 50 €/týden.

Vzdálenost k moři: 200[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena B4 bilo(4) zahrnuje:

  • nájem na týden, plážový servis, povlečení, ručníky (za týden), spotřeby energií,

Cena C6 trilo(6) zahrnuje:

  • nájem na týden, plážový servis, povlečení, ručníky (za týden), spotřeby energií,

Základní cena nezahrnuje

Cena B4 bilo(4) nezahrnuje:

  • klimatizace 50€,
  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€, závěrečný úklid 10€,

Cena C6 trilo(6) nezahrnuje:

  • klimatizace 50€,
  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€, závěrečný úklid 10€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Abruzzo
  • Místo dle CK: Pineto
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Green Bay Village ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

Abruzzo

Abruzzo (někdy také v plurálu Abruzzi) je oblast ve střední Itálii. Sousedí s Marche na severozápadě, Umbrií na západě, Laziem na jihu, Molise na jihovýchodě a Jaderským mořem na východě. Oblast má rozlohu 10 794 km² a 1,3 miliónu obyvatel. Hlavním městem je L'Aquila. Oblast se rozděluje na 4 provincie: L'Aquila, Teramo, Chieti a Pescara. Tato oblast je bohatá na přírodní krásy i historii, ale teprve začíná být objevována turisty. Před sjednocením Itálie tvořila oblast nejsevernější část Království obojí Sicílie. Oblast Abruzz je bohatá na rozmanitou a vzácnou floru a faunu, jako je například Medvěd Hnědý, Vlk Apeninský nebo Kamzík Abruzzský.

Popis byl převzat z katalogu CK ITALIA ONLINE.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.