Termín:
27. 5. – 3. 6. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Názor CK

Příjemné villaggio se rozprostírá v zahradě obklopené stoletým piniovým hájem, jen několik kilometrů od vyhlášených toskánských ostrovů Giglio, Giannutri a Montecristo.

Internet

WiFi.

Poloha hotelu

přímo u krásné písčité pláže, vodní sporty (kánoe a šlapadla) v ceně ubytování, za poplatek: škola windsurfingu (cca 10 km), škola potápění (cca 4 km), škola plachtění (cca 10 km), několik minut jízdy autem od městečka Albinia, kde jsou obchody, supermarkety a restaurace.

Povinné příplatky

pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den, vratná kauce: 100 EUR / apt.

Poznámka

v období do 05.08. a od 25.08. možnost zkrácených pobytů (min. pobyt na 3 noci) a libovolného nástupního dne - na vyžádání v CK.

Pro děti

dětské hřiště.

Služby za poplatek

prádelna, půjčovna horských kol/skútrů, na vyžádání předem - za poplatek v místě: plážový servis (v provozu od cca 01.06. v závislosti na počasí, 1 slunečník a 2 lehátka / apartmán) 15 EUR/den, polopenze (20 EUR/osoba/den), plná penze (33 EUR/osoba/den, děti do 11 let sleva 40 %), ložní a koupelnové prádlo (10 EUR/os./výměna), dětská postýlka (40 EUR/týden či 10 EUR/den).

Stravování

bez stravy

Ubytování

bilo 4: ložnice s 2lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky.
Vybavení: koupelna a soc. zařízení, TV, klimatizace, terasa.

Vybavení hotelu

recepce, bazén s hydromasáží a sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), bar, restaurace, minimarket, menší venkovní posilovna, parkoviště, prostor na grilování, syntetické minifotbalové hřiště, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, animační programy (v hlavní sezoně).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Toskánsko
  • Místo dle CK: Albinia
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Il Gabbiano Camping Village
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


Villaggio Il Gabbiano ***

Číslo zájezdu: 716682
Itálie, Toskánsko, Albinia

Všechny termíny a možnosti (16)