Termín:
23. 9. – 30. 9. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

venkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, pes povolen, TV, trezor, animace,

Popis

Villaggio Quadrifoglio se nachází v letovisku Bibione Spiaggia. Villaggio leží na klidném, zeleném místě cca 900 m od písečné pláže. Hostům je k dispozici zahrada, parkovací místo, venkovní bazén a dětské hřiště.
Apartmány mají TV a trezor. Apartmán C8 má klimatizaci. Apartmán C1-8 má pračku, ale je bez klimatizace.
Na vyžádání je povolen pobyt s malým pejskem.

Typ C8 trilo(8)

dvoupodlažní apartmán. Přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou pro 1. osobu a rozkládací pohovkou pro 2. osoby, koupelna se sprchou, terasa s přístupem k bazénu, 1. patro - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, otevřené podkroví s jedním lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, klimatizace.

Typ C1-8 trilo(8)

dvoupodlažní apartmán. Přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou pro 1. osobu a rozkládací pohovkou pro 2. osoby, koupelna se sprchou, terasa s přístupem k bazénu, 1. patro - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, otevřené podkroví s jedním lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, pračka, bez klimatizace.

Vzdálenost k moři: 900[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Typ C8 trilo(8) zahrnuje:

  • klimatizace, nájem na týden, plážový servis, spotřeby energií, závěrečný úklid,

Cena Typ C1-8 trilo(8) zahrnuje:

  • nájem na týden, plážový servis, spotřeby energií, závěrečný úklid,

Základní cena nezahrnuje

Cena Typ C8 trilo(8) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€,

Cena Typ C1-8 trilo(8) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Bibione
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villaggio Quadrifoglio

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 900 m

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.