Termín:
28. 9.–28. 9. 2016
Počet dní:
1 (st–st)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
790 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

Prožijte jeden den v Norimberku a naskytne se vám jedinečná podívaná. Součástí místní zoologické zahrady je unikátní delfinárium vybudované tak, aby co nejvíce připomínalo pravý mořský svět. Delfíny, kapustňáky a lachtany zde budete sledovat z venkovních ploch i v podzemních prostorách přes obrovská skla! Třikrát denně se konají představení se cvičenými lachtany. Tento výlet si skvěle užije celá rodina!
Těšte se také na tygry, lvy, tučnáky a další zvířata! Místní ZOO patří mezi nejnavštěvovanější v Německu. Kromě delfínů vám představí i další členy zvířecí říše, třeba lední medvědy, nosorožce, velbloudy, gorily a žirafy. Nechybí ani skvělá dětská hřiště, kde se budou ti nejmenší moci vyřádit ve chvílích, kdy si dáte pauzu třeba na šálek dobré kávy.

Program zájezdu:

1. den: v časných ranních hodinách odjezd dle nástupních míst do slavného německého Norimberku. Klienti, kteří nebudou chtít strávit den v ZOO a delfináriu, budou moci vystoupit u centra a strávit den ve městě individuálně. Mohou navštívit císařský hrad Kaiserburg s krásným výhledem na celé město a jeden z nejslavnějších norimberských domů, kde bydlel malíř Albrecht Dürer, gotickou kašnu Schöner Brunnen na náměstí Hauptmarkt, Špitál sv. Ducha či radnici s podzemím, kde bývalo středověké vězení.
Ostatní cestující navštíví místní zoologickou zahradu, která patří mezi nejnavštěvovanější v Německu. Její součástí  je unikátní delfinárium vybudované tak, aby co nejvíce připomínalo pravý mořský svět.
Dle domluvy s průvodcem můžete strávit v ZOO celý den nebo se pak odpoledne můžete přesunout místní dopravou do centra Norimberku, kde můžete ochutnat výbornou a hlavně proslulou místní klobásu, pivo a pokochat se místními památkami.
Odjezd zpět je plánován cca kolem 19. hodiny. Příjezd do Prahy bude před půlnocí a do Brna po půlnoci.

Minimální počet účastníků:

40.

Změna programu vyhrazena.

Příplatky za vstupné: vstupenka do ZOO a delfinária pro dospělé 13,50 €, pro děti do 13 let 6,50 €.

 

Nástupní místa a orientační časy odjezdu: 

Brno (odjezd již před půlnocí 01:30 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) - s příplatkem 300 Kč

Jihlava (02:30 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč

Praha (04:30 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule, Plzeň (05:45 z parkoviště před bránou Škoda u pneuservisu, Tyllova ulice) - bez příplatku  


 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

příplatek za nástupní místa Brno a Jihlava, pojištění léčebných výloh, vstupné do ZOO.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář České Kormidlo. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.


Zájezd do delfinária a ZOO v Norimberku

Číslo zájezdu: 569338
Německo, Norimberk

Všechny termíny a možnosti (1)