Termín:
25. 7.–25. 7. 2016
Počet dní:
1 (Po–Po)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:

Další termíny a možnosti

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

Prožijte jeden den v Norimberku a naskytne se vám jedinečná podívaná. Součástí místní zoologické zahrady je unikátní delfinárium vybudované tak, aby co nejvíce připomínalo pravý mořský svět. Delfíny, kapustňáky a lachtany zde budete sledovat z venkovních ploch i v podzemních prostorách přes obrovská skla! Třikrát denně se konají představení se cvičenými lachtany. Tento výlet si skvěle užije celá rodina!
Těšte se také na tygry, lvy, tučnáky a další zvířata! Místní ZOO patří mezi nejnavštěvovanější v Německu. Kromě delfínů vám představí i další členy zvířecí říše, třeba lední medvědy, nosorožce, velbloudy, gorily a žirafy. Nechybí ani skvělá dětská hřiště, kde se budou ti nejmenší moci vyřádit ve chvílích, kdy si dáte pauzu třeba na šálek dobré kávy.

Program zájezdu:

1. den: v časných ranních hodinách odjezd dle nástupních míst do slavného německého Norimberku. Klienti, kteří nebudou chtít strávit den v ZOO a delfináriu, budou moci vystoupit u centra a strávit den ve městě individuálně. Mohou navštívit císařský hrad Kaiserburg s krásným výhledem na celé město a jeden z nejslavnějších norimberských domů, kde bydlel malíř Albrecht Dürer, gotickou kašnu Schöner Brunnen na náměstí Hauptmarkt, Špitál sv. Ducha či radnici s podzemím, kde bývalo středověké vězení.
Ostatní cestující navštíví místní zoologickou zahradu, která patří mezi nejnavštěvovanější v Německu. Její součástí  je unikátní delfinárium vybudované tak, aby co nejvíce připomínalo pravý mořský svět.
Dle domluvy s průvodcem můžete strávit v ZOO celý den nebo se pak odpoledne můžete přesunout místní dopravou do centra Norimberku, kde můžete ochutnat výbornou a hlavně proslulou místní klobásu, pivo a pokochat se místními památkami.
Odjezd zpět je plánován cca kolem 19. hodiny. Příjezd do Prahy bude před půlnocí a do Brna po půlnoci.

Minimální počet účastníků:

40.

Změna programu vyhrazena.

Příplatky za vstupné: vstupenka do ZOO a delfinária pro dospělé 13,50 €, pro děti do 13 let 6,50 €.

 

Nástupní místa a orientační časy odjezdu: 

Brno (odjezd již před půlnocí 01:30 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) - s příplatkem 300 Kč

Jihlava (02:30 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč

Praha (04:30 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule, Plzeň (05:45 z parkoviště před bránou Škoda u pneuservisu, Tyllova ulice) - bez příplatku  


 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

příplatek za nástupní místa Brno a Jihlava, pojištění léčebných výloh, vstupné do ZOO.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.


Nezávazná objednávka

Zájezd do delfinária a ZOO v Norimberku

Německo, Norimberk

Termín: 25. 7. – 25. 7. 2016
Počet dní: 1 (Po – Po)
Doprava: autobusem
Strava: bez stravy
Cena za osobu: 599 Kč

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Objednávku také můžete dokončit telefonicky.

Táňa Mládková
800 656 610
Táňa Mládková
operátorka infolinky
Volejte nám zdarma i z mobilu
pondělí–pátek:
7.30–22.00
sobota–neděle:
8.30–22.00