Na tuto pozici jsme již kolegu našli. Podívejte se, koho ještě hledáme do našeho týmu.

Produktový manažer

Zajímáte se o cestovní ruch a chcete mít možnost podílet se na tvorbě nabídky jedné z největších cestovních agentur na českém trhu? Charakterizují vás slova jako pečlivost, spolehlivost a logické uvažování? V tom případě jste ideální kandidát na pozici produktový manažer cestovní agentury Zájezdy.cz.

Náplň práce:

  • hledání vhodných provizních partnerů a vyjednávání obchodních podmínek pro naši společnost
  • administrativa týkající se smluv o obchodním zastoupení
  • evidence a správa reklamací
  • analýza trhu a konkurenčního prostředí
  • vytváření akčních nabídek a speciálních výběrů, spolupráce s marketingovým oddělením
  • kontrola a analýza zájezdů v nabídce
  • řešení celkové operativy v rámci svěřené oblasti
  • účast na veletrzích cestovního ruchu

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání / VŠ výhodou - vhodné pro absolventy
  • vhodné také pro absolventa práv s obchodními dovednostmi
  • výborné komunikační schopnosti, bezchybný psaný projev, příjemné vystupování
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • praxe v cestovní kanceláři či agentuře výhodou
  • pečlivost, systematičnost a aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům
  • organizační a vyjednávací dovednosti při komunikaci s obchodními partnery
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresovým situacím
  • znalost cizích jazyků není nutná

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu a zázemí stabilní společnosti
  • firemní benefity - 13. plat, sick days, stravenky, zajímavé studijní cesty do celého světa, zvýhodněné ceny dovolené pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou
  • možnost karierního růstu na pozici vedoucí produktového oddělení
  • volné víkendy, pevná pracovní doba

Místo výkonu práce: Třebíč, Na Potoce 468/25
Typ pracovního vztahu: práce na HPP
Datum nástupu: ihned

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj profesní životopis, nejlépe s fotografií a krátkým motivačním dopisem na e-mail kariera@zajezdy.cz.

Těšíme se na vás.