Potěšte své blízké dárkovým poukazem

Snad každý jezdí alespoň jednou za rok na dovolenou. A kdo ne, ten o tom alespoň sní. A vy můžete k naplnění těchto snů jednoduše přispět – naším dárkovým poukazem. Tímto dárkem jistě potěšíte. Obdarujte svou rodinu, přátele, zaměstnance vaší firmy nebo vaše nejoblíbenější klienty.

1. Dárkové poukazy na zájezd dle vlastního výběru

Tyto dárkové poukazy nabízíme v hodnotách 1 000, 2 000, 5 000 a 10 000 Kč. Stejně tak u nás můžete pořídit poukazy na vámi zvolenou libovolnou částku anebo na konkrétní zájezd.

     

 

2. Dárek na poslední chvíli?

Vyplňte objednávku a vytiskněte si kopii poukazu - získáte tak dárek na poslední chvíli k jakékoli příležitosti. Originály poukazu a platební doklad vám zašleme dodatečně poštou.

Dárkové poukazy k tisku: 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč, 10 000 Kč.

3. Chcete darovat konkrétní zájezd?

Na vyžádání vám po úspěšném vyřízení objednávky, spolu s cestovní smlouvou, zašleme dárkový poukaz s názvem vybraného zájezdu. (Uveďte v objednávce do políčka Poznámky).

4. Zvolte si sami částku, kterou chcete přispět na koupi zájezdu

Pomocí našich poukazů můžete svým blízkým přispět libovolnou částkou. Pokud vám nevyhovuje žádná z námi nabízených a nechcete zároveň kupovat konkrétní zájezd, využijte naší nabídky a uveďte v objednávce do políčka Poznámky částku a znění, které si přejete na poukazu mít. Můžete tak darovat poukaz na vámi zvolenou slevu při koupi jakéhokoli zájezdu nebo třeba slevu na zájezd do konkrétní země.

5. Dárkový poukaz s věnováním?

Pokud chcete poukaz věnovat k nějaké konkrétní události, například jako dárek k narozeninám, k výročí svatby, k Valentýnu, novomanželům, nejoblíbenějšímu klientovi či vašemu zaměstnanci za významné pracovní úspěchy, rádi vám vyhovíme i v těchto případech. Po úspěšném vyřízení objednávky, spolu s cestovní smlouvou, vám zašleme dárkový poukaz se jménem obdarované osoby a krátkým věnováním (uveďte v objednávce do políčka Poznámky).

     

6. Dostali jste dárkový poukaz a chcete jej uplatit?

Uplatnění slevy z poukazu je velmi jednoduché. Na přední straně vašeho poukazu vlevo dole najdete specifický Kód poukazu, který v objednávce zájezdu pod ceníkem a osobními údaji opište do políčka Kód poukazu. Cena zájezdu bude na základě kódu poukazu upravena při zpracování objednávky. O konečné ceně vás bude informovat operátorka.

Platnost dárkových poukazů je jeden rok od data vystavení nebo dle domluvy.

Dárkový poukaz vám zašleme i s dárkovou oboustranně potištěnou obálkou (velikosti B6).

     

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Objednávku také můžete dokončit telefonicky.

Lucie Tichá
800 656 610
Lucie Tichá
operátorka infolinky
Volejte nám zdarma i z mobilu
pondělí–pátek:
7.30–22.00
sobota–neděle:
8.30–22.00

 

Podmínky uplatnění poukazu 

 1. Dárkový poukaz lze uplatnit pouze u cestovní agentury Agentura Zájezdy.cz, a.s. k poskytnutí slevy při nákupu zájezdu prostřednictvím internetových stránek www.zajezdy.cz, a to ve výši hodnoty uvedené na líci poukazu.
 2. Dárkový poukaz má svůj specifický kód poukazu, který lze uplatnit jednorázově, proto ho pečlivě hlídejte a zbytečně nikomu neukazujte.
 3. Chcete-li uplatnit slevu z poukazu, opište jeho kód do políčka Kód poukazu pod ceníkem v objednávce zájezdu na www.zajezdy.cz.
 4. Platný poukaz je opatřen razítkem a originálně podepsaný jednatelem Agentury Zájezdy.cz, a.s. nebo osobou jednatelem pověřenou. 
 5. Poukaz, jehož hodnota nebyla z jakýchkoliv důvodů uhrazena v plné výši ve prospěch Agentury Zájezdy.cz, a.s., je neplatný. 
 6. Poukaz není cenným papírem. 
 7. Poukaz může uplatnit pouze jeho oprávněný držitel, a to pro jednorázovou úhradu.
 8. Nedoplatek je nutno uhradit v penězích, přeplatek se nevrací.
 9. Po uplynutí doby platnosti poukazu je osoba, která prokáže, že uhradila ve prospěch Agentury Zájezdy.cz, a.s. hodnotu poukazu, oprávněna žádat o vrácení uhrazených prostředků snížených o manipulační poplatek, který činí 10 % z hodnoty všech vrácených poukazů.
 10. Ztrátu či odcizení poukazu nechť jeho držitel ve vlastním zájmu neprodleně oznámí Agentuře Zájezdy.cz, a.s.

Obchodní a platební podmínky

 1. Po obdržení objednávky dárkového poukazu vám originály poukazů spolu s platební dokladem zašleme obratem poštou. 
 2. Každý poukaz bude opatřen číslem, razítkem a podpisem jednatele cestovní agentury Agentura Zájezdy.cz, a.s. nebo osobou jednatelem pověřenou a zároveň bude zaregistrován v naší databázi pod jménem objednavatele, případně i na jméno obdarované osoby.
 3. Poukazy nebudou vystavovány jako cenina, ale jako potvrzení o zaplacení zálohy. Proto případné poškození nebo ztráta poukazu nejsou důvodem ke zrušení jeho platnosti a lze vystavit duplikát poukazu.
 4. Poukaz lze uplatnit na stránkách www.zajezdy.cz při odesílání objednávky zájezdu, kde objednatel uvede číslo poukazu. Po úspěšném zajištění zájezdu obdrží objednatel poštou originály cestovní smlouvy s CK, které po vyplnění a podepsání odešle zpět poštou v přiložené obálce spolu s uplatňovaným dárkovým poukazem.