2denní Disneyland a Walt Disney Studio s návštěvou Paříže

  Francie, Paříž a okolí, Paříž

2denní Disneyland a Walt Disney Studio s návštěvou Paříže

    Francie, Paříž a okolí, Paříž
Číslo zájezdu: 2 315 088
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

5denní zájezd s nočním přejezdem

1. den

Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den

V dopoledních hodinách příjezd do Paříže. Pobyt v oblasti Trocadera a Eiffelovy věže. Možnost návštěvy zrekonstruovaného pařížského akvária, které se nalézá v bývalém podzemním lomu pod kopce Chaillot v těsné blízkosti Seiny a Eiffelovy věže. Akvárium bylo zřízeno v roce 1867 pro světovou výstavu a bylo v průběhu let několikrát zrekonstruováno a znovu otevřeno po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2006. Podzemní akvárium má plochu 3500 m2 a obsahuje 500 druhů ryb a bezobratlých a zhruba 9000 druhů rostlin. Polynéské akvárium obsahuje 600 korálů. Ve velkém bazénu je umístěno na 30 žraloků. Nádrž má objem 3 milióny litrů vody, což z ní dělá největší umělý bazén ve Francii. Celkový objem všech 43 bazénů a akvárií činí 4 milióny litrů. Po prohlídce přejdete přes most k Eiffelovce k říčnímu přístavu na Seině a další příjemné chvilky můžete strávit při výletu lodí po Seině s neobvyklým pohledem na známé památky. Po výletu lodí bude možnost návštěvy Eiffelovy věže (bohužel v roce 2023 nelze předem zajistit vstup on-line rezervací, zakoupení vstupenky na místě). Po návštěvě Eiffelky se cestou na ubytování projedete okružní jízdou Paříží. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní pobyt v zábavním parku Disneyland ® u Paříže, který slaví již 30. narozeniny. V případě zájmu je také možný pobyt v sousedním parku Walt Disney Studios ®. Vezměte rodinu s dětmi na kouzelnou dovolenou do Disneylandu Paris, kde uvidíte, jak se jejich oči rozzáří při pohledu na úchvatný zámek Šípkové Růženky. Užijte si zde spoustu napínavých atrakcí, zábavu pro nejmenší, oslnivé průvody a ohromující show. Seznámíte se svými oblíbenými Disney postavami, včetně samotného hlavního hrdiny myšáka Mickeyho a jeho kamarádů Minnie, Donalda a Daisy. Oslavte 30. výročí Disneylandu Paris s ohromujícími novými představeními, zážitky a slavnostmi. Z Fantasyland ® do Discoveryland ®, Frontierland ®, Adventureland ® a Main Street, USA ®, nechte se přenést do světa kouzel a probuďte svou představivost. Pro velké vzrušení se vydejte do Star Wars Hyperspace Mountain na úžasnou jízdu, která vás vynese na okraj vesmíru, nebo prozkoumejte důl na palubě bláznivého vlaku s dramatickými propady a ostrými zatáčkami na Big Thunder Mountain. Celá rodina se může stát vesmírným strážcem a pomáhat rakeťákovi Buzzovi zachránit svět hraček pomocí vaší laserové zbraně (Buzz Lightyear Laser Blast). Ti nejmenší si určitě pamatují fantastický let do Země Nezemě s Lost Boys na letu Petera Pana. Můžete se jít bát do Domu hrůzy nebo se postavit hněvu bohů na důlním voze projíždějícím vysokou rychlostí mezi ruinami starověkých chrámů (Indiana Jones and The Temple of Peril). Každý si jistě vybere s více jak 50 různých atrakcí. S příchodem noci se připravte na úžas, protože díky nejmodernější technologii se promění hrad Šípkové Růženky v srdci parku Disneyland na obří kouzelné plátno, na kterém ožívají ty nejkrásnější Disneyho příběhy. Mickey Mouse, nejslavnější myš na světě, bude po ruce, aby vás provedla programem. V době zavírání parku na vás bude Mickey čekat v pohádkovém zámku parku Disneyland na představení Disney Illuminations. Světelné efekty, tančící vodní fontány, pyrotechnika a mnoho speciálních efektů vás přenese do světa Disney filmů, které ožívají díky moderním zobrazovacím metodám. Po závěrečném ohňostroji odjezd na hotel.

4. den

Snídaně. Návštěva zábavního parku Walt Disney Studios Park, který byl otevřen v roce 2002, byl inspirován tím nejlepším z filmu, animace a televize. Je rozdělený do šesti zón známých jako Front Lot, Production Courtyard ®, Toon Studios ®, World of Pixar, Toy Story Playland a nový Marvel Avenger Campus ®. Park nabízí skutečný pohled do zákulisí dění se senzačními atrakcemi a show pro celou rodinu. Mezi nejznámější atrakce patří The Twilight Zone Tower of Terror s vertikální horskou dráhou, Cars Four Whelll Rally pro milovníky animovaných filmů Cars, točící se horská dráha Crush´s Coaster inspirovaná filmem Hledá se Nemo, Flying Carpets Over Agrabah létající koberec Aladina, nebo Rock 'n' Roller Coaster s Aerosmith horská dráha s obrovským zrychlením s hudbou této rockové skupiny. Novou atrakcí je Marvel Avengers Campus, který byl otevřen jako součást oslav 30. výročí Disneylandu v Paříži, je dalším klíčovým milníkem ve víceletém plánu transformace parku Walt Disney Studios a představuje další úroveň výjimečných zážitků pro hosty resortu. Marvel Avengers Campus nabízí překvapivé živé akční kousky, hrdinská setkání s Marvel Super Heroes, dvě akční atrakce a extra speciální tematické restaurace a butiky. Dvoudenní vstupenka platí pro neomezené přecházení mezi oběma parky. Po závěrečném ohňostroji odjezd do ČR.

5. den

Návrat dopoledne.

Minimální výměna na vstupy

20 Eur.

Základní cena zahrnuje

2 noci se snídaní v hotelu 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu autobusem, průvodce.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Paříž
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 315 088
dnes 8–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

2denní Disneyland a Walt Disney Studio s návštěvou Paříže
    Francie, Paříž a okolí, Paříž

Cena
5 790 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 315 088

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 790 Kč
příplatek za Výlet lodí po Seině
0
500 Kč
příplatek za Akvárium - dítě do 13 let
0
480 Kč
příplatek za 2denní Disneyland + Walt Disney Studio - dospělá osoba
0
2 890 Kč
příplatek za Akvárium - dospělá osoba
0
660 Kč
příplatek za 2denní Disneyland + Walt Disney Studio - dítě 3-11 let
0
2 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
275 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
170 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč