A Mandria (GHI120)

  Francie, Korsika, Ghisonaccia

A Mandria (GHI120)

    Francie, Korsika, Ghisonaccia
Původní cena
2 443 Kč/os

Cena od
2 308 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 804 761
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'A Mandria (GHI120)', 5-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích. Světlý interiér, pěkně zařízeno: 2x pokoj, každý pokoj s 3x lůžkem. Vstup na terasu. Koupelna s vanou a WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 2x pokoj, každý pokoj s 1x francouzským lůžkem. Otevřená kuchyně (1-plotýnkový vařič, trouba, myčka, 3-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem. Vstup na terasu. Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. Velký balkon, velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Maximálně 1 pes povolen. Hlásič kouře.

Popis

Maison Pieraggi 13 km od Ghisonaccia: Malá, pěkná rezidence 'A Mandria', obklopena stromy. 5 domů v rezidenci. Nad Maison Pieraggi (1.5 km) 13 km od centra Ghisonaccia, 70 km od centra Porto Vecchio, 90 km od centra Bastia, vyvýšená poloha ve svahu, 17 km od moře, v zeleni. Společné: terasovitá zahrada, 10 ha s květinami a stromy, přírodní zahrada, bazén, vyhřívaný (12 x 6 m velký, 01.03.-31.10.). Venkovní sprcha, domek u bazénu s lednicí a WC, terasa, parkovací místo na pozemku. Supermarket 13 km, písečná pláž 'Ghisonaccia' 17 km. Zajímavosti v okolí: Fromagerie 100 m. Na pozemku chov zvířat.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Elektřina
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Poplatek z pobytu - 0.61 EUR za osobu/den
 • Pes (povolen max. 1) - 50.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Korsika
 • Místo dle CK: Ghisonaccia

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 804 761
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

A Mandria (GHI120)
    Francie, Korsika, Ghisonaccia

Původní cena
2 443 Kč/os

Cena od
2 308 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 804 761

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
23 071 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč