Abersee, hotel Carossa

Rakousko, Rakouská jezera, Salcbursko, Solná komora, Abersee, Wolfgangsee

Abersee, hotel Carossa

  Rakousko, Rakouská jezera, Salcbursko, Solná komora, Abersee, Wolfgangsee
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Nejbližší kvalitní lyžařská oblast leží 80 km jižně od Salzburgu. 180 km od hranic se nachází areál na západní straně třítisícového Dachsteinu, očekává Vás 64 lanovek a vleků se 140 km sjezdovek všech úrovní, které nabízí lyžařská houpačka se středisky Gosau, Russbach, Annaberg 780 – 2100 m. S jediným skipasem můžete lyžovat od Salzkammergutu až po Lammertal nebo využít sjezdovek a lanovek nejen v oblasti Dachstein West, ale i v Abtenau, Lungötz, Postalmu, St. Martinu a Feuerkogelu. Nejdelší sjezdovka Horního Rakouska v podobě nezapomenutelného 11 km dlouhého sjezdu z Krippensteinu do Obertraunu u Hallstattského jezera s výškovým rozdílem 1 500 m. Pro milovníky snowboardu je zde Playground Snowpark v Gosau a 2 funparky v Russbachu (trailer Park a Rookie Park). Pro malé i velké je v údolí lanovky Hornspitz Express centrum zábavy na sněhu s nabídkou slalomové dráhy, rychlostní měření tratě a carvingové pisty. Abersee je malé letovisko u jezera Wolfgansee a nachází se mezi městečky Strobl a St. Gilgen (7 km). Ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Hotel Carossa se nachází v krásné horské scenérii u jezera Wolfgangsee, Jezero je vzdáleno 800 m od hotelu, obchod a restaurace je 300 m od hotelu. Zastávka skibusu k Dachstein-West a k lyžařské oblasti Gaissau-Hintersee je vzdálena 500 m.

Ubytování

pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje (20-25 m2) bez možností přistýlky s koupelnou a WC, obývacím koutem, SAT-TV, balkónem, rodinné pokoje (30-35 m2) pro 4 osoby, balkon, obývacím koutem. Jednolůžkový pokoj (20-25 m2) s možností přistýlky, balkonem.

Stravování

polopenze - bufetová snídaně, večeře 3-chodové menu s 1 nealko nápojem.

Vybavení

recepce, bar v typickém venkovském stylu, restaurace s kachlovými kamny, výtah, sluneční terasa, úschovna lyží, stolní tenis, dětské hřiště, výtah, Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek 6.50 €/noc - platba na místě.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí vč. nápoje na 4/7 nocí, parkovací místo, Wi-Fi. V případě 1 dospělé osoby a 1 dítěte nebo 1 dospělé osoby a 2 dětí do 14.9 let - dospělý platí za jednolůžkový pokoj, dítě do 5.9 let je zdarma a dítě 6- 14.9 let platí Kč 2.040.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu 2 €/ osoba od 15 let/ noc – povinná platba na místě.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Salcbursko, Abersee

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 244 469
dnes 8–17 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Abersee, hotel Carossa
  Rakousko, Rakouská jezera, Salcbursko, Solná komora, Abersee, Wolfgangsee

Cena
5 290 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 244 469

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 290 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč