Acapulco Beach & Spa

  Kypr, Kyrenia, Severní Kypr, Catalkoy

4/5

Acapulco Beach & Spa

    Kypr, Kyrenia, Severní Kypr, Catalkoy
Původní cena
30 390 Kč/os

Cena
19 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 291 557
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Acapulco Beach & Spa

Velmi oblíbený resort se rozkládá v nádherné zahradě přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží Severního Kypru.  Ubytování v komfortních hotelových pokojích nebo vilkách umístěných v zahradě, či junior suitách vám poskytne veškerý komfort. Hotel byl nedávno renovován a je skvělou volbou nejen pro rodiny s dětmi. Nabízí bohatý animační program pro děti všech věkových kategorií a jeden z největších aquaparků a lunaparků na Kypru. Pouze pro dospělé je zde vyhrazen infinity bazén, ve kterém můžete v klidu relaxovat a načerpat novou energii.  Jednou z předností tohoto hotelu jsou pokrmy připraveny ze surovin z vlastní lokální farmy. Hotel nabízí služby na velmi vysoké úrovni a uspokojí i nejnáročnější klientelu.  

Přístavní město Kyrenia je vzdáleno necelých 10 km, ale je velmi dobře dostupné hotelovým autobusem, který jezdí za poplatek několikrát denně. Zde naleznete nespočet nákupních možností, kaváren a historických památek. Letiště Larnaka se nachází 75 km od resortu.

PLÁŽ

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem s jemným pískem. Slunečníky, osušky a lehátka zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Hotelové pokoje ve třech hlavních budovách jsou po rekonstrukci a nabízí možnost až dvou přistýlek. Do vybavení patří koupelna se soc. zařízením, fén, klimatizace, TV/SAT, minibar (za poplatek), trezor a Wi-Fi (zdarma), balkon nebo terasa. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Vilky – jsou dvoulůžkové, oproti hotelovému pokoji jednodušeji zařízené, s možností až dvou přistýlek. Nemají balkon ani terasu.

Zahradní junior suity – moderní, prostorné, nově postavené suity, se nachází v krásné kvetoucí zahradě resortu. Jsou vybavené koupelnou se soc. zařízením, fénem, klimatizací, TV/SAT, minibarem (za poplatek), Wifi (zdarma), trezorem, terasou. Díky své velikosti můžou ubytovat až 5člennou rodinu.

STRAVOVÁNÍ 

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bohatého a velmi kvalitního bufetu, z potraviny si resort z většiny dováží z vlastní farmy. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozici od 10.00 do 24.00. Nápoje v rámci programu All Inclusive si nově můžete vychutnat ve všech barech (v časech určených hotelem). 2 a la carte restaurace (rybí a mezinárodní, obě za poplatek a s rezervací).

VYBAVENÍ HOTELU

Prostorná hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, restaurace s terasou, bar u pláže, bar u bazénu, 2 lobby bary, aquapark (provoz je závislý na počasí), krytý bazén, moderní Spa centrum a salon krásy, směnárna, konferenční místnosti, kasino, plážový volejbal, dětský bazén, mini klub, dětské hřiště, obchod se suvenýry, lunapark, parkoviště. Odpočinkový bazén s krásným výhledem na moře pouze pro dospělé najdete vedle restaurace.

AKTIVITY

Pestré animační programy pro děti i dospělé, večerní představení, tenisové kurty, diskotéka, aquapark, šipky, posilovna, turecké lázně, sauna, vířivka, stolní tenis. Lunapark a masáže za poplatek.

Destinace

Kyrenia /Girne/ je vzkvétajícím pobřežním letoviskem na severním pobřeží Kypru. Díky své poloze v turecké části Kypru není ještě zcela zasažena cestovním ruchem jako letoviska na jihu a tak si zde můžete užít opravdu klidnou relaxační dovolenou. Pláže v letovisku jsou více kamenité, ale převažují menší písečné pláže a ani v nejvyšší letní sezoně nebývají přeplněné. Městečko Kyrenia je plné historických budov a pozůstatků středověkých věží a hradeb, které společně s úzkými uličkami a lemovanými krámky dotváří prázdninovou atmosféru střediska. I když může působit poněkud ospalým dojmem po setmění jako by nabrala druhý dech a díky restauracím a barům otevřeným do časných ranních hodin určitě není o zábavu nouze. Během dne doporučujeme navštívit zdejší trh, kde můžete nakoupit čerstvou zeleninu, ovoce, rukodělné výrobky a netradiční suvenýry. Okolí Kyrenie je obklopené nádhernou neporušenou přírodou. Oblíbeným cílem výletů v Kyrenii je místní hrad Kyrenia, postaven již v 7. století na obranu města před arabskými nájezdníky. Nejpopulárnější pláží je bezpochyby Acapulco Beach s dlouhým písečným úsekem a pozvolným vstupem do vody. Pláž Escape najdete asi 5 km daleko od Kyrenii a je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na severním pobřeží. Za zmínku stojí i pláž Alagadi, známá jako želví pláž. Název pláže je dvozen od želv kladoucích zde každé léto svoje vajíčka. Pláž je plná písčitých dun, které pozvolna přecházejí v křistálovou mořskou vodu.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 23 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné zakoupit na místě u delegáta.
  • Při vstupu na turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Kypr, Kyrenia
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Acapulco Beach Resort Spa & Sports *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Acapulco Beach Resort Spa & Sports

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 291 557
dnes 8–18 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Kyrenia

4/ 5 84 recenzí


Jitka říjen 2022
Jitka. Luxusní dovolená,profesionální delegátka Mária i ostatní služby na úrovni.Čisté ubytování,bungalovy menší,ale na přespání stačí.Jí... celá recenze


Simona červenec 2022
Acapulco - severní Kypr. Nedoporučuji, nejhorší dovolená, hotel 5. patro v hotelu 700 m od pláže, nefungující výtah, pokoj malý, špinavý, v restauraci neoc... celá recenze


evik září 2019
Rozhodně nedoporučuji!!!!. Varujeme všechny zájemce o hotel Acapulco Beach Resort v Kyrenii na Severním Kypru. Přes cestu od hotelu je jeden z největších mun... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

Acapulco Beach & Spa
    Kypr, Kyrenia, Severní Kypr, Catalkoy

Původní cena
30 390 Kč/os

Cena
19 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 291 557

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
552 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
352 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč