ACAPULCO RESORT

  Kypr, Kyrenia, Severní Kypr, Catalkoy

4/5

ACAPULCO RESORT

    Kypr, Kyrenia, Severní Kypr, Catalkoy
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

ACAPULCO RESORT

Proč právě sem
 • Vlastní vodní park
 • Přímo u krásné písečné pláže
 • Široká nabídka kvalitních služeb
Poloha

Oblíbený a velmi rozlehlý hotelový areál je situován ve svažitém terénu, přímo u krásné dlouhé písečné pláže. Nákupní možnosti jsou přímo v resortu, nebo v cca 10 km vzdáleném městě Kyrenia, kde je také veškerá občanská vybavenost (bary, restaurace, taverny, obchody, zastávka místní dopravy, ovocný trh, půjčovny automobilů a motocyklů, parky, kavárny, sportoviště). Do centra Kyrenie je možné využít dopravu hotelovým minibusem (za poplatek).

Vybavení a služby

V hotelu je recepce, směnárna, lobby bar, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, velká restaurace s terasou a nádherným výhledem na moře, velký bazén se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma), infinity bazén (vstup od 17 let), dětský bazén se skluzavkou, bar u bazénu, jacuzzi, miniklub, vnitřní bazén, tenisové kurty, posilovna, hřiště na plážový volejbal, basketbal, dětské hřiště, velké kasino, dětský lunapark (za poplatek), sauna, masážní salon, spa. Hotel zajišťuje animační program a pravidelné zábavné večerní show s živou hudbou a tancem. Wi-Fi připojení (za poplatek). Součástí hotelu je vodní park. Upozorňujeme klienty na větší vzdálenosti mezi jednotlivými místy v hotelovém resortu.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v jedné ze tří hotelových budov, nebo v bungalovech umístěných v hotelové zahradě (většina bungalovů nebyla rekonstruována). Všechny pokoje jsou jsou vybavené koupelnou s WC, fénem, telefonem, rádiem, TV/SAT, klimatizací, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek). Hotelové budovy mají několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání).

Sport a zábava

Hotel zajišťuje animační program a pravidelné zábavné večerní show s živou hudbou a tancem. Umožňuje sportovní aktivity jako např. cvičení ve fitness, aerobik, vodní gymnastiku, vodní pólo, plážový volejbal, basketbal, tenis (za poplatek), stolní tenis. Je zde dětský bazén se skluzavkou, aquapark, miniklub, moderní hřiště a lunapark (za poplatek). Pro relaxaci je určen bazén s opalovací terasou, sauna, masáže, vířivka a dobře vybavené fitness.

Stravování
 • Formou all inclusive:
 • Snídaně formou bufetu: 7:00 - 10:00
 • Oběd formou bufetu: 12:30 - 14:30
 • Večeře formou bufetu: 19:00 - 21:30
 • Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby:
  - Sea Side Bar: 10:00 - 24:00
  - Aqua Bar: 10:00 - 23:00
  - Lobby Bar & Terrace Bar: 8:00 - 21:00

Změna all inclusive programu vyhrazena, o přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

Pláž

Krásná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před resortem. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma). Pláž u hotelu je považována za jednu z nejkrásnějších na Kypru.

Vzdálenosti

Pláž: přímo před areálem
Město Kyrenia: cca 10 km
Letiště Larnaca: cca 75 km

Poznámka

Přestože přílet na Kypr je zajištěn na letiště Larnaca v jižní (řecké) části Kypru, pro transfer do severní (turecké) části Kypru je nutné mít s sebou platný cestovní pas. Cestovní pas musí být v den příletu na Kypr platný ještě minimálně následujících 150 dní, tato podmínka platí pro občany ČR i SR. Cestování na občanský průkaz na severní Kypr není možné.

Základní cena zahrnuje

 • letenku Praha - Larnaca - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x/10x/11x/14x ubytování, stravování dle popisu, služby zástupce CK na telefonu.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

 • komplexní cestovní pojištění vč. storna
 • dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o zájezdu

Pořadatel: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČ 17049415.
Lokalita dle pořadatele: Severní Kypr, Kyrenia
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Acapulco Beach Resort Spa & Sports *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Acapulco Beach Resort Spa & Sports

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 315 730
dnes 8–18 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Kyrenia

4/ 5 84 recenzí


Jitka říjen 2022
Jitka. Luxusní dovolená,profesionální delegátka Mária i ostatní služby na úrovni.Čisté ubytování,bungalovy menší,ale na přespání stačí.Jí... celá recenze


Simona červenec 2022
Acapulco - severní Kypr. Nedoporučuji, nejhorší dovolená, hotel 5. patro v hotelu 700 m od pláže, nefungující výtah, pokoj malý, špinavý, v restauraci neoc... celá recenze


evik září 2019
Rozhodně nedoporučuji!!!!. Varujeme všechny zájemce o hotel Acapulco Beach Resort v Kyrenii na Severním Kypru. Přes cestu od hotelu je jeden z největších mun... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-acapulco-resort-kyrenia-kypr-z2315730/1445630091/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

ACAPULCO RESORT
    Kypr, Kyrenia, Severní Kypr, Catalkoy

Cena
37 987 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 315 730

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
37 987 Kč
příplatek za nadváha zavazadla do 32 kg (tam)
0
3 200 Kč
příplatek za nadváha zavazadla do 32 kg (zpět)
0
3 200 Kč
příplatek za přeprava psa/kočky na palubě (oba směry)
0
3 500 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg (tam)
0
2 000 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg (zpět)
0
2 000 Kč
příplatek za rezervace místa (seating) standard (tam)
0
350 Kč
příplatek za rezervace místa (seating) standard (zpět)
0
350 Kč
příplatek za rezervace místa (seating) premium (tam)
0
500 Kč
příplatek za rezervace místa (seating) premium (zpět)
0
500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
552 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
352 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč