Acar Hotel

  Turecko, Alanya, Türkler

Acar Hotel

    Turecko, Alanya, Türkler
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha a popis

4* hotel Acar se nachází v části Oba, cca 2,5 km od centra Alanye. Nákupní možnosti naleznete v pěším dosahu od hotelu. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno od hotelu cca 130 km. Hotel je ideálním výchozím bodem k poznávání krás a historických památek Turecka.

Vybavení hotelu

4* hotel Acar byl otevřen v roce 2003 a zrekonstruován v roce 2015. Hotel se skládá ze tří 6 patrových budov, ve dvou z nich je k dispozici výtah. Celková kapacita zahrnuje 115 pokojů a 250 lůžek.
Hotel disponuje 24-hodinovou recepcí, lobby s televizí, hlavní restaurací, terasou s barem. V areálu hotelu se nachází fitness centrum, SPA centrum (sauna, masáže, turecké lázně), vnitřní bazén, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, bar u bazénu, a dětské hřiště. Je možné využít konzultaci s lékařem, nabídku hotelové prádelny, či poštovních, tiskových a fotografických služeb. K dispozici je otevřené parkoviště pro automobily.
Internetové wi-fi připojení je k dispozici ve společenských prostorách hotelu zdarma.

Vybavení pokoje

V hotelu je možné se ubytovat ve 3 typech hotelových pokojů:

 • Economy - rozloha 14-17 m2
 • Standard - rozloha 20-25 m2
 • Rodinný pokoj (2 propojené místnosti) - rozloha 32 m2
  Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, fénem, satelitní televizí, telefonem, individuální klimatizací, minibarem, bezpečnostním trezorem, a mají k dispozici balkón. Rodinné pokoje mají navíc malou ledničku.
Stravování

V hotelu je možné využít stravování formou All Inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, a drobné občerstvení během dne. All inclusive je možné využívat dle následujícího harmonogramu:
Stravovací program

 • 07:30-09:30 Snídaně v hlavní restauraci
 • 09:30-09:45 Pozdní snídaně v hlavní restauraci
 • 12:30-14:00 Oběd v hlavní restauraci
 • 11:00-16:00 Občerstvení v baru u bazénu
 • 16:00-17:00 Káva, čaj, zákusky
 • 18:30-20:30 Večeře v hlavní restauraci
  pozn.: V hlavní restauraci je vyžadován vhodný dress code.
  Nápojový program (zahrnuje nealkoholické nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje)
 • Bar u bazénu: 10:00 - 23:00
 • Bar na terase: 21:00 - 23:00
  V ceně nápojového programu all inclusive není zahrnuto láhvové víno, turecká káva, čerstvé ovocné šťávy, dovážené nápoje a všechny druhy míchaných nápojů.
  Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis

Písčito-oblázková pláž se nachází cca 150 m od hotelu. Přístup je možný přes místní komunikaci (k dispozici podchod). Plážový servis není zahrnutý v ceně služeb hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dostání za poplatek ve výši 2 EUR/osoba.

Pro děti

Oddělená dětská část v bazénu, dětské hřiště, dětské židličky v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Sport: venkovní a vnitřní plavecký bazén, stolní tenis, šipky, fitness centrum
Zábava: SPA centrum, knihovna

Služby v ceně

V ceně je zahrnuta možnost wi-fi připojení v hotelové lobby, užívání hotelové knihovny, návštěva fitness centra, návštěva SPA centra (vniřní bazén, sauna a turecké lázně) v rozmezí 13:00-15:00, vybrané sportovní aktivity (stolní tenis a šipky), a užívání slunečníků a lehátek u venkovního plaveckého bazénu.
Kompletní nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

V ceně není zahrnut pronájem bezpečnostní schránky na pokoji, návštěva SPA centra mimo bezplatné časové rozmezí, masáže, tiskové, poštovní a fotografické služby, konzultace s lékařem, služby hotelové prádelny, a lehátka a slunečníky na pláži.
Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poznámka

Otevřené parkoviště je hotelovým hostům k dispozici zdarma.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Povolená hmotnost zavazadla:

23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Pantour, IČ: 27929272. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
 • Místo dle CK: Türkler

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 753 648
dnes 7.30–17 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Acar Hotel
    Turecko, Alanya, Türkler

Cena
15 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 753 648

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč