Acqua Linda (MNI401)

  Francie, Korsika, Moriani-Plage

Acqua Linda (MNI401)

    Francie, Korsika, Moriani-Plage
Původní cena
1 485 Kč/os

Cena od
1 403 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 804 788
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Acqua Linda (MNI401)', 2-pokojový apartmán 44 m2. Světlý interiér, moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem, možností pronájmu TV, elektrickým topením a klimatizací. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Malá kabina s 2x lůžkem. Kuchyňský kout (myčka, 2-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna s vanou a WC nebo sprchou a WC. Balkon nebo terasa. Balkonový nábytek. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Rezervované parkovací místo. Upozornění: nekuřácké ubytování. Hlásič kouře, hasicí přístroj. Vzhledem ke koronavirové situaci (COVID-19) byla v tomto rekreačním objektu přijata opatření k zajištění bezpečnosti hostů a zaměstnanců. Z tohoto důvodu může být využívání některých služeb a prostor omezeno či zakázáno.

Popis

Rekreační středisko 'Acqua Bella/Acqua Linda', 2-podlažní. 33 domy v komplexu. 273 apartmány v rezidenci. V osadě L'Avillanella 3 km od centra Moriani-Plage, na kraji obce, 8 km od centra Folelli, 38 km od centra Bastia, v obytné čtvrti, 150 m od moře, přímý přístup na pláž. Společné: velká zahrada s trávníkem a rostlinami, 2 bazény (20 x 12 m velký, sezónní dostupnost: 01.Čer.-15.Zář.). Malý dětský bazén / brouzdaliště, pétanque/boccia, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, WiFi, pračka (společné, extra). Supermarket 3 km, písečná pláž 150 m.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 13.0 EUR paušál
 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 14.0 EUR
 • Dětská postýlka / Dětská vysoká židlička / Dětská vanička - 30.0 EUR
 • Dětská postýlka / Dětská vysoká židlička / Dětská vanička - 35.0 EUR
 • Vratná kauce v hotovosti nebo kreditní kartou (Visa/Mastercard) - 300.0 EUR
 • Závěrečný úklid kuchyně
 • Poplatek z pobytu - 1.5 EUR za osobu/den
 • Ekologická daň - 0.2 EUR
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 9.0 EUR
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Korsika
 • Místo dle CK: Moriani-Plage

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 804 788
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Acqua Linda (MNI401)
    Francie, Korsika, Moriani-Plage

Původní cena
1 485 Kč/os

Cena od
1 403 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 804 788

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
8 415 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč