Adaaran Select Hudhuran Fushi

  Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Adaaran Select Hudhuran Fushi

    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Proč jet na tento zájezd

Maledivy jsou jednou z mála exotických destinací, které jsou v provozu bez větších omezení. Resort Hudhuran Fushi má velmi dobrou polohu ve vztahu k mezinárodnímu letišti a může být tedy snadno operován i pro lety, které odlétají pozdě večer, nebo brzo ráno. Patří do velmi dobře řízeného řetězce Adaaran a díky tomu poskytuje velmi profesionální služby. 

Lokalita

Od letiště je ostrov vzdálený 16 km, něco málo přes 30 minut rychlou lodí. Velikost ostrova je tak akorát, ani moc malý, ani moc velký – 700x300 metrů. K dispozici je na něm 61 vilek.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou klimatizované. Pokoje na ostrově mají klimatizaci i stropní ventilátor, ve vilách nad vodou není. Ve všech pokojích je minibar (denně je doplňován a obsah je v ceně), varná konvice a kávovar, sejf, televize a WI-FI.

Garden and Lohis Villa (43 m2)

Vilky jsou postavené ve druhé řadě v zahradě. Několik desítek metrů od pláže. Zahrada je plná vzrostlých stromů, a tak jsou pokoje trochu tmavé. Na druhou stranu stín vytváří chládek i v těch nejteplejších dnech.
Beach Villa (60 m2)
Plážové vily mají přímý vstup na pláž a výhled na moře. Všechny mají příjemnou terasu směrem k pláži a moři. Moderní interiér vytváří pohodlné zázemí pro vaši dovolenou na Maledivách. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti. Některé pokoje je možné propojit a vytvořit tak rodinný pokoj (viz popis u Family Beach Villa). 
Doporučujeme spíše chtít pokoje na západní straně ostrova.
Deluxe Beach Villa (60 m2)
Plážové vily Deluxe mají výhled na západ. Můžete se vychutnávat úchvatný západ slunce přímo ze své terasy. Vybaveny jsou podobně jako Beach Villas pohodlným moderním nábytkem a mají i stejný rozměr. Maximální obsazení pokoje je 2 dospělé osoby + 2 děti.
Family Beach Villa (111 m2)
Nově vybudovaný typ pokojů (v resortu jich je jen 8). Jsou to vlastně dvě propojené ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky. Obě ložnice mají své koupelny a mají společnou terasu. Pokoje mají přímý vstup na pláž. V případě početnější rodiny se dá dát do každé ložnice další lůžko. Maximální obsazení pokoje je 4 dospělé osoby + 2 děti. Minimální obsazenost je 4 osoby.
Sunrise Ocean Villa ( 64 m2)
Vodní vila, postavená na kůlech nad hladinou Indického oceánu. Sunrise Ocean Villa má výhled na východ slunce. Vybavení pokoje je velmi pohodlné. Koupelna je doplněná vanou a terasa je vybavená stolem a židličkami k možnosti stravování ve vile. Podlaha ve vile je dřevěná, to dodává interiéru příjemný pocit. Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělí.
Sunset Ocean Villa (64 m2)
Vodní vila, postavená na kůlech nad hladinou Indického oceánu. Sunrise Ocean Villa má výhled na západ slunce. Vybavení pokoje je velmi pohodlné. Koupelna je doplněná vanou a terasa je vybavená stolem a židličkami k možnosti stravování ve vile. Podlaha ve vile je dřevěná, to dodává interiéru příjemný pocit. Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělí.

Restaurace, bary, stravování

ALL INCLUSIVE
V celém hotelovém řetězci Adaaran, do kterého patří i resort Select Hudhuran Fushi je stravování na vynikající úrovni. Řetězec patří srílanskému majiteli a všechny suroviny jsou pod přísnou kontrolou. Řetězec má svou vlastní kuchařskou akademii a velmi dbá na úroveň kuchyně. Na ostrově můžete využívat 5 restaurací a 2 bary. Jídlo je k dispozici od 7:30 do 23:00 a bary jsou otevřeny do půlnoci.
Kromě nealkoholických nápojů, džusů a fresh džusů, je výběr z 8 druhů červených a 8 druhů bílých vín, 2 druhy růžových vín, 3 druhy portského a celá paleta whisky, vodky ginu, rumu a brandy.

Aktivity v hotelu a okolí

Sporty
Tenis, badminton, stolní tenis, plážový volejbal, plážová kopaná, windsurfing, kánoe, peddle board. Malé fitness centrum a malé dětské hřiště.

Základní cena zahrnuje

  • Letenku na trase z Prahy (popř. na přání i z Vídně)
  • Transfer z letiště do resortu a zpět. rychlou lodí
  • Ubytování ve vybraném typu pokoje
  • Stravování All inklusive
  • Zdravotní pojištění
  • Zákonné pojištění CK pro případ insolvence
  • Zákonný odvod CK do Garančního fondu

Základní cena nezahrnuje

  • Místní hotelovou taxu 6 USD na osobu a den (platí se na místě, popřípadě bude připočtena k ceně)
  • Připojištění
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o., IČ 28086953.
Lokalita dle pořadatele: Maledivy, Severní Male Atol
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Adaaran Select Hudhuran Fushi Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Adaaran Select Hudhuran Fushi Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 315 708
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Adaaran Select Hudhuran Fushi
    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Cena
56 900 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 315 708

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
56 900 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 580 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
950 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
600 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 10 dní
0
1 140 Kč