Adora Calma Beach

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

Adora Calma Beach

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Menší hotel s opečovávanou zahradou. Po kompletni rekonstrukci v zimní sezoně 2019/2020 nabízí ubytování v propojených bungalovech s různým vybavením pokojů (některé pokoje mají na terase bazén). Uprostřed komplexu je restaurace, dole najdete menší bazén a bar s posezením. Už jen pár dalších schodů a jste na pláži. Hotel je vhodný pro klienty, kteří ocení hotel "na samotě" a bez přítomnosti dětí - hotel je kategorie 16+. Do Side je to asi 20km, ale na nákupy můžete na nedaleký trh. 
PLÁŽ
Písčitá pláž s lehátky a slunečníky zdarma.  
UBYTOVÁNÍ
Možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Větší pokoje mohou pojmout přistýlku. V pokojích je vlastní koupelna se sprchovým koutem, klimatizace, TV se satelitem, terasa. Některé pokoje s  privátním bazeném. Většina pokojů má přímý nebo částečný výhled na moře. 
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva se zákuskem, půlnoční polévka. Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech od 10:00 do 24:00.
VYBAVENÍ HOTELU
Recepce, WiFi ve společných prostorách hotelu a částečně i na pokojích. Restaurace s barem a automaty na horké nápoje, bar u bazénu, také s automaty, plážový bar, kde probíhá večerní program.  Asi 15 minut od hotelu možnost větších nákupů, cca za 5 minut budete u menšího marketu. 
Hotel nabízí aktivity jako je plážový volejbal, tenisový kurt, masáže, diskotéka aj.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 728 962
dnes 12–18 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Adora Calma Beach
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

Původní cena
18 990 Kč/os

Cena
16 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 728 962

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 190 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč