Hotel Zora

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Primošten

5/5

Hotel Zora

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Primošten
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • poloha přímo u pláže v borovicovém háji
 • krytý bazén s mořskou vodou
 • vychvalované bufetové stravování
 • 1 dítě do 6 let zdarma
Letovisko

Primošten

Umístění

Hotelový komplex, skládající se z několika propojených budov, leží na romantickém poloostrově porostlém borovicovým lesem, cca 500 m od centra městečka.

Pláž

Upravená pláž s jemným štěrkem se nachází přímo před hotelem; lehátka a slunečníky za poplatek.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, restaurace, aperitiv bar, kavárna na terase, WiFi v lobby a baru zdarma; za poplatek trezor na recepci (cca 3 EUR/den), parkování v areálu (cca 5 EUR/den); krytý bazén pro dospělé i děti (s mořskou vodou)

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje Comfort (2+0, 2+1) jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, TV/sat., telefonem a balkonem.
Rodinné pokoje Comfort (2+2) dva pokoje vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, TV/sat., telefonem a balkonem.
Dvoulůžkové pokoje Premier Club (2+0, 2+1) jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, mini barem, TV/sat., telefonem a balkonem, nebo terasou, županem a pantoflemi.
Rodinné pokoje Premier Club (2+2) dva pokoje jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, mini barem, TV/sat., telefonem a balkonem, nebo terasou, županem a pantoflemi.
Za příplatek je možný jednolůžkový pokoj

Stravování

Polopenze / plná penze zahrnuje snídaně a večeře (oběd u plné penze) podávané formou bufetu. Nápoje nejsou v ceně. Je možné si je doplatit za 4 EUR/den u polopenze a 5 EUR/den u plné penze.

Rekreace

Dětský koutek s brouzdalištěm, animační programy; za poplatek tenisové kurty s umělým osvětlením, stolní tenis, minigolf, potápěčské centrum, fitness a wellness centrum - sauna, masáže.

Informace

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.
Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek (cca 5 EUR/den).
Domácí zvířata nejsou povolena.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Chorvatsko, Primošten
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Adriatiq Hotel Zora ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Adriatiq Hotel Zora

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 038 533
dnes 8–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

5/ 5 12 recenzí


Dana srpen 2018
Hodnocení zájezdu. Celkově jsme byli spokojeni, vadilo nám, že na pokoji nebyla regulovatelná klimatizace. Stravování včetně obsluhy a placení nápojů... celá recenze


Dagmar září 2017
Hotel Zora. Hotel se nachází přímo u oblázkové pláže s krásnou průzračnou vodou, pláž i voda čistá. Co nemělo konkurenci, tak to byly opravdu ... celá recenze


nezbedovi pobyt 11.8 20.8 2017 srpen 2017
Moc pekna dovolena. do primostenu jsme se vratili po 14.letech a byli jsme prekvapeni jak se vse zlepsilo k lepsimu. urcite bych dovolenou v teto lok... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Zora
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Primošten

Cena
18 850 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 038 533

Zájezd

dospělá osoba
2
18 850 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč