Termín:
8. 12. – 8. 12. 2018
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
494
(19 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Navštívme predvianočný Einstadt, pútnický kostol Bergkirche, Dóm sv. Martina, či múzeum skladateľa Jozefa Haydna. Hlavným cieľom nášho výletu však bude Esterházyho zámok, ktorý nás okrem bohatej histórie rodu Esterházyovcov očarí pravou vianočnou atmosférou.

 
Úvod

1-dňový autorkárový zájazd

 
Doprava

Autokar.

 
Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

 
Program 1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 08:30 hod.) do Eisenstadtu . Po príchode prehliadka mesta. Pozrieme si pôsobivý pútnický kostol Bergkirche s kaplnkou milosti, kalváriou a Haydnovým mauzóleom, mohutný Dóm sv. Martina, Kostol františkánov a kláštor s rodinnou hrobkou Esterházyovcov, bývalý dom Jozefa Haydna s múzeom, kde návštevníci môžu vidieť originálne rukopisy, hudobné nástroje a iné spomienkové predmety spolu s multimediálnou prezentáciou, ktorá poskytuje živý obraz o živote a tvorbe tohto veľkého hudobného skladateľa. Klenotom mesta je veľkolepý barokový Esterházyho zámok , ktorý 300 rokov slúžil kniežacej rodine ako jej hlavné sídlo. Prehliadka historicko-umeleckých expozícií zámku a najväčšieho vínneho múzea v Rakúsku s viac ako 700 exponátmi, ktoré sa nachádza v podzemí zámku. Po prehliadke individuálne voľno a návšteva adventného trhu v historických priestoroch zámku, na ktorom nebudú chýbať umelecké a remeselné výrobky, vianočný punč, všakovaké dobroty a zaujímavé tipy na darčeky. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (cca o 20:00 hod.).

 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Eisenstadt

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.


Advent na Esterházyho zámku

Číslo zájezdu: 905440
Rakousko, Burgenlandsko, Eisenstadt

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
So 8.12 – So 8.12.2018
bez ubytování
1 den
bez stravy
494 Kč