Termín:
2. 12. – 2. 12. 2017
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
562
(22 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Hlavné mesto Burgendlandska Eistenstadt s prehliadkou zámku Esterházyovcov známeho účinkovaním Jozefa Haydna a historického starého mesta, symbol Burgenlandska barokový hrad Forchtestein s neopakovateľnou vianočnou atmosférou.

Úvod

1 - dňový autokarový zájazd

Doprava

Autokar.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená

Program 1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 08:00 hod.). Prvou zastávkou bude Eisenstadt , hlavné mesto Burgenladska, ktoré si knieža Esterházy vybral za miesto svojho sídla. Na každom kroku tu objavíte stopy príslušníkov kniežacieho dvora a hudobné dedičstvo po velikánovi klasickej hudby Josephovi Haydnovi. Hlavnou pamiatkou Eisenstadtu je zámok rodu Esterházyovcov (prehliadka). V rámci prehliadky mesta si pozrieme Dóm Sv. Martina, Gloriettu a Zámocký park a potúlame sa po pešej zóne pamiatkovo chráneného starého mesta, kde len ťažko odoláme lákadlám obchodov. V poludňajších hodinách odchod na hrad Forchtenstein , symbol Burgenlandska. Počas adventu sa barokový hrad ponorí do vianočnej atmosféry a návštevníkom ponúkne originálny adventný trh v historických priestoroch, na ktorom nebudú chýbať umelecké remeselné výrobky a zaujímavé tipy na darčeky. Individuálne voľno. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko s príchodom do Bratislavy cca o 21:00 hod.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vsupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Eisenstadt
Informace o slevách

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


ADVENT NA HRADE FORCHTENSTEIN

Číslo zájezdu: 705536
Rakousko, Burgenlandsko, Eisenstadt

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
So 2.12 – So 2.12.2017
bez ubytování
1 den
bez stravy
22 EUR