Termín:
8. 12. – 10. 12. 2017
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
3 590  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Prožijte s námi kouzelnou atmosféru předvánoční Paříže, kdy toto elegantní město zdobí překrásné vánoční dekorace. Čeká vás nejen vánoční atmosféra, ale také prohlídka pařížských NEJ!

Program

1. den: Odjezd z Prahy do Paříže v 18:00.
2. den: Příjezd v poledních hodinách. Krátká okružní jízda autobusem, během níž uvidíte náměstí Bastily, projedete se po luxusní třídě Champs Elysées, kde vám autobus zastaví a zde budete mít čas na fotografování. Poté přejezd na Trocadero. Odtudse vydáte k Eiffelově věží, přes Martova pole k Invalidovně, dále na náměstí Concorde, dále k novoklasicistní stavbě La Madeleine až k opeře Garnier. V její těsné blízkosti se nachází muzeum parfémů Fragonard, kde se můžete zdarma zúčastnit prohlídky sodborným výkladem o historii a představením jednotlivých produktů, které si můžete zakoupit třeba jako vánoční dárek. Od muzea budeme pokračovat k muzeu Louvre, kde bude společný program ukončen. Zájemci se mohou zúčastnit večerní plavby po Seině, odkuduvidíte nádherně osvícenou Eiffelovu věž, dále Musée d ?Orsay, katedrálu Notre Dame atd. Odjezd do ČR v 19:00 hod.
3. den: Příjezd do ČR kolem poledne.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Průvodce znalý destinace

Základní cena nezahrnuje

• Vstupy do objektů
• Plavbu po Seině 13 euro
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paříž

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.


Adventní Paříž

Číslo zájezdu: 851774
Francie, Paříž a okolí, Paříž

Všechny termíny a možnosti (1)