AHG WARIDI BEACH RESORT & SPA

  Tanzanie, Zanzibar, Pwani Mchangani

5/5

AHG WARIDI BEACH RESORT & SPA

    Tanzanie, Zanzibar, Pwani Mchangani
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha: příjemný a oblíbený resort, který se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží Zanzibaru, kde můžete zažít ostrov ve správné rovnováze mezi pohodlím a neformálností. Waridi Beach Resort & SPA se nachází jen 40 kilometrů od mezinárodního letiště a města Stone Town a nachází se na severovýchodním pobřeží v Pwani Mchangani, před širokou pláží jemného bílého písku, která se táhne mezi mořem a palmami. Ubytování: Classic Garden - nachází se v prvním patře hlavní budovy, je obklopen tropickými palmovými háji a nachází se v odlehlejší oblasti, než je centrum každodenních a nočních aktivit resortu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, trezorem, lednicí a balkonem. Bungalov s výhledem do zahrady a na oceán - mají výhled na tropické zahrady a těží z exotické relaxační atmosféry, zatímco bungalovy s výhledem na moře nabízejí přímý výhled na Indický oceán. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, trezorem, lednicí a balkonem nebo terasou.

Vybavení hotelu: Hlavní restaurace Waridi s bufetovými službami je známá svou typickou středomořskou kuchyní v kombinaci s typickými příchutěmi a kořením ostrova Zanzibar. Jednou týdně nabízíme našim hostům svahilskou lahodnou a typickou večeři na Zanzibaru. K doplnění kulinářského zážitku vegetariánská jídla je v bufetu vždy k dispozici dobrý výběr mořských plodů a masa, dále hotel nabízí A 'LA CARTE RESTAURANT, bazén, hotelové lázně IKA SPA a SISHA RESTAURANT & BAR, která nabízí široký výběr rychlého občerstvení, jako jsou hamburgery, párky v rohlíku, saláty, grilované ryby a ovoce k obědu, které můžete ochutnat obdivováním krásného výhledu. Je ideálním místem k pití exotického koktejlu kdykoli během dne. Méně než 5 metrů od opulentní pláže, která vám umožní strávit chvíle odpočinku a užívat si „sladké lenosti“ místa: hluboké modré vody vám dají vědět, že jste v ráji. Spor a zábava: Pokud během pobytu nechcete přerušovat fyzickou aktivitu, můžete si najít malou tělocvičnu, která uspokojí potřeby všech hostů, kteří chtějí spojit wellness a péči o tělo s psychofyzickou pohodou. Naplňte své dny osvěžujícími vodními sporty a novými zážitky: naučit se kitesurfovat, potápět se na útesech nebo plavat s delfíny. Hotelové potápěčské centrum je vždy k dispozici pro ty, kteří nechtějí nechat ujít vzrušení z plavání v tyrkysových vodách oceánu a sledování mořského dna obývaného barevnou mořskou divočinou. Jízdní kola jsou volně k dispozici pro projížďky u moře a procházejí cyklisty bohatou přírodní krásou, zajímavou historií a fascinujícími místy.

ALL INCLUSIVE LIGHT: Welcome drink, snídaně, oběd a večeře s bufetovou službou. Pozdní snídaně v baru od 10:30 do 12:00, americká káva, horký čaj a studená během dne v baru. Voda, nealkoholické nápoje, sklenice podávaná od 10:00 do 22:00 v baru, horký čaj a káva s pečivem do 17:00, čerstvé ovoce na pláži ve stanovených hodinách.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Zanzibar
  • Místo dle CK: Zanzibar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Waridi Beach Resort & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Waridi Beach Resort & Spa

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 832 245
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Zanzibar

5/ 5 2 recenzí


Jirka únor 2019
Maximální spokojenost. Ubytování a strava v tomto hotelu nemá chybu. Delegátka super.... celá recenze


Adéla Bartheldyová březen 2017
Prohlídka hotelu Waridi Beach. Hotel jsem měla možnost navštívit v rámci infocesty na Zanzibaru. Hotel nabízí svým klientům neskutečný klid a hezkou příjemnou p... celá recenze

Lokalita

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

AHG WARIDI BEACH RESORT & SPA
    Tanzanie, Zanzibar, Pwani Mchangani

Původní cena
37 178 Kč/os

Cena
34 513 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 832 245

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 512,67 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
340 Kč