Termín:
16. 3. – 26. 3. 2018
Počet dní:
11 (pá – po)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Mnichov 1:00
Strava:
polopenze
Původní cena:
42 359  Kč
Cena za osobu:
38 770
(1 519 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Krásné zahrady ... Přímo na tachometrem
LONG BEACH ...

 • Dětský klub
 • DIRECT BEACH POLOHA


Poloha: Nachází se na dlouhé bílé písečné pláže Pwani Mchangani. Při odlivu, omezená plavání přes pobřežní útesy (koupací obuv jsou doporučeny). Transfer na letiště Zanzibar je přibližně 1 hodina.

Vlastnosti: 62 pokojů v typickém dvoupatrových budov (za poplatek), hlavní restaurace, kavárna, bary. V zahradě s palmami, bazén je. Lehátka, slunečníky a plážové ručníky jsou zahrnuty v undStrand bazénu.

Ubytování v rodinném domě: Classic pokoj (A1-3A) v hlavní budově s minibarem (za poplatek), klimatizace, stropní ventilátor, trezor, satelitní TV, koupelna se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů a balkon. Bungalovy (A1-2B) v zahradě jako A2A. Bungalovy (A1-2C), k dispozici je přístup k moři. Rodinný pokoj (A2-4F) v hlavní budově jsou prostornější, jinak známý jako A2A. Sultan Suite (A2-4D), v blízkosti pláže, s ložnicí, odděleným obývacím prostorem a šatnou, terasa s výhledem na malé relaxační bazén a na moře. Waridi koupelna (A2-4E), v blízkosti pláže, na dvou podlažích, 2 ložnice, jinak A2D.

Stravování: Polopenze nebo all inclusive měkká. Všechna jídla formou bufetu včetně nealkoholických nápojů. Pozdní snídaně od 10:30 do 12:00 v baru.

All Inclusive: Soft all inclusive s jídel formou švédských stolů, nealkoholické nápoje a vodu od 10:00 do 22:00 v baru odpolední káva a čaj s pečivem .. V dopoledních hodinách s čerstvým ovocem na pláži. V ceně není zahrnuto: alkohol, nápoje v plechovkách a lahvích, stejně jako espresso.

Sport / aktivity: Včetně: malá posilovna, kulečník, stolní tenis, půjčovna kol. Za poplatek: potápění (PADI).

Wellness: Za poplatek: Small "Iki Spa" s sauna, masáže, wellness a kosmetických aplikacích.

Rodina: Mini klub (4-12 let).

Úsporné výhoda:20% Super Ranní ptáče slevy a další cenové výhody v určitých dnech, naleznete v sekci ceny.

Cena částečné informace:

Následující informace platí pro zimní sezonu 2017/2018:
#Mindestaufenthalt: 3 noci od 01.11 20/12/2017, 5 nocí od 05.01.-03.31.2018 a 7 nocí 21.12.2017-04.01.2018. #Wichtiger Poznámka: Z 22.12.2017-07.01.2018 je možné rezervovat pouze AI (HP není možné). All Inclusive desHotels je měkká all inclusive. Pro více informací, katalog Neckermann Africa, Orient a Indický oceán na straně 66.
# Transfery Flight portů pro kombinace (pouze pro dovolených s komplexními službami): letenek z Nairobi, Mombasa a Arusha do Zanzibar viz cena-kapitola strana 27. Vezměte prosím na vědomí, že kromě letu následný transfer do hotelu (ceny nízké zčásti) je nutné.Aktuální informace: Vstupní informace:
Při vstupu do Tanzanie a Zanzibar německé, rakouské a švýcarské státní příslušníci potřebují vízum. Více informací najdete v automatizovaný e-mailu einreise-ostafrika@thomascook.de
Občané jiných národností informujte se včas platných požadavků ona víza.

Check-in:
V souladu s mezinárodní praxí, můžete použít hotelový pokoj v den nástupu od asi 14 až 15 hodin denně. Chcete-li zkontrolovat dříve, také si prosím noc navíc v případě potřeby.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • letenku
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • palivový poplatek
 • ubytování a stravování dle nabídky
 • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
 • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Zanzibar
 • Místo dle CK: Pwani Mchangani

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Waridi Beach Resort & Spa ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
SCHÖNE GARTENANLAGE ... DIREKT AM KILOMETER-
LANGEN STRAND ...

 • KIDS CLUB
 • DIREKTE STRANDLAGE


Lage: Direkt am langen, weißen Sandstrand von Pwani Mchangani. Bei Ebbe eingeschränkte Bademöglichkeit durch vorgelagerte Riffe (Badeschuhe werden empfohlen). Die Transferzeit vom Flughafen Sansibar beträgt ca. 1 Stunde.

Ausstattung: 62 Zimmer in landestypischen, zweistöckigen Gebäuden, WLAN (gegen Gebühr), Hauptrestaurant, Café, Bars. In der Gartenanlage mit Palmen befindet sich der Süßwasserpool. Liegen, Sonnenschirme und Badetücher sind an Pool undStrand inklusive.

Unterbringung: Classic-Zimmer (A1-3A) im Haupthaus mit Minibar (gegen Gebühr), Klimaanlage, Deckenventilator, Safe, SAT-TV, Bad mit Dusche, WC, Föhn und Balkon. Bungalows (A1-2B) in der Gartenanlage, wie A2A. Bungalows (A1-2C) mit Meerblick buchbar. Familienzimmer (A2-4F) im Haupthaus sind geräumiger, sonst wie A2A. Sultan-Suite (A2-4D) in Strandnähe, mit einem Schlafzimmer, separatem Wohnbereich und Ankleidezimmer, Terrasse mit kleinem Relax-Pool und Meerblick. Waridi-Suite (A2-4E) in Strandnähe, auf 2 Etagen und mit 2 Schlafzimmern, sonst wie A2D.

Essen & Trinken: Halbpension oder Soft All Inclusive. Alle Mahlzeiten in Buffetform inklusive Softdrinks. Spätaufsteherfrühstück von ca. 10.30 bis 12.00 Uhr an der Bar.

All Inclusive: Soft All Inclusive mit Mahlzeiten in Buffetform, Softdrinks und Wasser von ca. 10.00 bis 22.00 Uhr an der Bar. Nachmittags Kaffee und Tee mit Gebäck. Am Morgen frische Früchte an der Strandbar. Nicht inklusive: Alkohol, Getränke in Dosen und Flaschen sowie Espresso.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Kleiner Fitnessraum, Billard, Tischtennis, Fahrradverleih. Gegen Gebühr: Tauchen (PADI).

Wellness: Gegen Gebühr: Kleiner "Iki Spa" mit Sauna, Massagen, Wellness- & Beauty-Anwendungen.

Familien: Miniclub (4-12 Jahre).

Sparvorteil: Bis zu 20% Super-Frühbucherrabatt sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Preisteilinformationen:

Folgende Informationen sind gültig für die Wintersaison 2017/2018:
#Mindestaufenthalt: 3 Nächte vom 01.11.-20.12.2017, 5 Nächte vom 05.01.-31.03.2018 und 7 Nächte 21.12.2017-04.01.2018. #Wichtiger Hinweis: Vom 22.12.2017-07.01.2018 kann nur AI gebucht werden (HP nicht möglich). Beim All Inclusive-Angebot desHotels handelt es sich um Soft All Inclusive. Weitere Informationen im Neckermann Katalog Afrika, Orient & Indischer Ozean auf Seite 66.
#Flug-Anschlusstransfers bei Kombinationen (nur bei Pauschalreisen): Flugpreise von Nairobi, Mombasa und Arusha nach Sansibar siehe Preisteil Seite 27. Bitte beachten Sie, dass zusätzlich zum Flug ein Anschlusstransfer zum Hotel (Preise siehePreisteil) notwendig ist.Aktuelle Informationen: Einreiseinformationen:
Für die Einreise nach Tansania & Sansibar benötigen deutsche, österreichische und schweizer Staatsbürger ein Visum. Nähere Informationen finden Sie im automatisierten E-Mail-Abruf einreise-ostafrika@thomascook.de
Staatsbürger anderer Nationalität erkundigen sich bitte rechtzeitig nach den für sie gültigen Einreise- und Visabestimmungen.

Check-In:
Entsprechend den internationalen Gepflogenheiten stehen Ihnen die Hotelzimmer am Ankunftstag ab ca. 14-15 Uhr zur Verfügung. Sollten Sie Ihr Zimmer früher beziehen wollen, buchen Sie bitte ggf. eine Extranacht hinzu.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

0. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Zanzibar

Poslední komentář

19.4.2017 | Adéla Bartheldyová
Datum pobytu: březen 2017
Hotel bych doporučila klientům, kteří vyhledávají klid a pohodu na dovolené. Vhodné pro relax. Nejedná se o rušnější oblast. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Při návštěvě hotelu na mě dýchla příjemná a přátelská atmosféra. Hotel nabízí i hezkou pláž. Měla jsem možnost si popovídat i s klienty, kteří zde byli ubytování. Moře odchází především po obědě, ale zase se brzy vrací. V hotelu bylo ubytováno hodně českých klientů. Při návštěvě Afriky - tedy i Zanzibaru je potřeba počítat s tím, že kategorie hotelů neodpovídají např. hotelům v Egyptě či v Turecku.

Zanzibar

Pohádkový ostrov v Indickém oceánu, ostrov koření a tropického ovoce, ostrov nekonečných bílých pláží a azurového moře. Lákadel má ostrov víc než dost – je skutečným rájem pro každého, kdo miluje teplé podnebí a koupání ve vyhřátém průzračném moři. Nejlepší zanzibarské pláže patří bezesporu k nejkrásnějším na světě, stejně jako neobyčejně bohatý podmořský život.

Ač v minulosti ostrov proslul především obchodem s otroky, dnes je vysněnou destinací mnoha návštěvníků z celého světa. Ostrov má tropické klima, s minimálními výkyvy jak během roku, tak v denních a nočních teplotách. Od druhé poloviny března do poloviny května trvá období dešťů, což však zpravidla neznamená nemožnost strávit pohodovou dovolenou. V tomto období se objevují silnější deště, ale jen zřídka prší celý den. Podnebí je po většinu roku velmi teplé a moře stejně tak. Zanzibarské pobřeží odráží mořský příliv a odliv jako málokteré jiné. V období odlivu moře ustoupí o desítky metrů, aby tak ukázalo, co ukrývá na svém dně. Nádherné bělostné pláže však nejsou to jediné, co vám může Zanzibar nabídnout. Pokud se vám omrzí pohled na neskutečnou krásu pobřeží, vřele vám doporučujeme vyrazit na výlet. Staré Kamenné Město stojí za vidění. Nadchnou vás bývalé sultánské paláce s bohatě zdobenými vstupními dveřmi, stejně jako muzeum vypovídající o historii ostrova. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a zdraví a vítají vás, jako by vás znali již léta. Jambo – pozdrav, s nímž se budete setkávat na každém kroku, se sluší opětovat. Karibu! Vítejte na Zanzibaru!


AHG Waridi Beach Resort & Spa

Číslo zájezdu: 885 071
Tanzanie, Zanzibar, Pwani Mchangani

Všechny termíny a možnosti (376)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Po 23.4 – Po 7.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 095 EUR
Po slevě 29%
Letecky
Lipsko 1:25
Po 23.4 – Po 7.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 095 EUR
Po slevě 29%
Letecky
Salzburg 1:35
Po 23.4 – Po 7.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 105 EUR
Po slevě 29%
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Pá 13.4 – Pá 27.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 111 EUR
LM | Po slevě 18%
Letecky
Lipsko 1:25
Pá 13.4 – Pá 27.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 111 EUR
LM | Po slevě 18%
Letecky
Mnichov 1:00
Po 23.4 – Po 7.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 125 EUR
Po slevě 29%
Letecky
Salzburg 1:35
Pá 13.4 – Pá 27.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 151 EUR
LM | Po slevě 18%
Letecky
Lipsko 1:25
Pá 27.4 – Po 7.5.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
polopenze
970 EUR
Po slevě 8%
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Pá 27.4 – Po 7.5.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
polopenze
970 EUR
Po slevě 8%
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Po 23.4 – Po 7.5.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
1 165 EUR
Po slevě 28%
Letecky
Lipsko 1:25
Po 23.4 – Po 7.5.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
1 165 EUR
Po slevě 28%
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Pá 6.4 – Pá 20.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 167 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Lipsko 1:25
Pá 6.4 – Pá 20.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 167 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Salzburg 1:35
Pá 27.4 – Po 7.5.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
polopenze
980 EUR
Po slevě 8%
Letecky
Mnichov 1:00
Pá 13.4 – Pá 27.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 171 EUR
LM | Po slevě 18%
Letecky
Salzburg 1:35
Po 23.4 – Po 7.5.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
1 175 EUR
Po slevě 28%
Letecky
Lipsko 1:25
Pá 13.4 – Pá 27.4.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
1 181 EUR
LM | Po slevě 9%
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Pá 13.4 – Pá 27.4.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
1 181 EUR
LM | Po slevě 9%
Letecky
Mnichov 1:00
Pá 27.4 – Po 7.5.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
polopenze
1 000 EUR
Po slevě 8%
Letecky
Mnichov 1:00
Po 23.4 – Po 7.5.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
1 195 EUR
Po slevě 28%
Letecky
Lipsko 1:20
Po 16.4 – Po 30.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 197 EUR
LM | Po slevě 10%
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Po 16.4 – Po 30.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 197 EUR
LM | Po slevě 10%
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Pá 20.4 – Po 30.4.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
polopenze
1 007 EUR
LM | Po slevě 17%
Letecky
Lipsko 1:20
Pá 20.4 – Po 30.4.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
polopenze
1 007 EUR
LM | Po slevě 16%
Letecky
Salzburg 1:35
Pá 6.4 – Pá 20.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
1 207 EUR
LM | Po slevě 14%