Termín:
26. 10. – 31. 10. 2017
Počet dní:
6 (čt – út)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poznámka

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poloha

Hotel Al Ain Rotana se nachází v samém srdci města Al Ain, mezi obchodní a nákupní částí města a v blízkosti většiny turistických atrakcí.

Vybavení hotelu

V hotelu Al Ain Rotana se nachází hala s recepcí, 3 restaurace, bary, kavárna, plně vybavené fitness centrum, internet, obchodní centrum, nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje, prádelna/čistírna, směnárna, obchod se suvenýry, salon krásy, kadeřník, lékař na telefonu, služba hlídání dětí na požádání, parkoviště, půjčovna automobilů, masáže, squashové kurty, Zen Spa centrum.

Vybavení pokoje

Al Ain Rotana nabízí celkem 198 pokojů různých typů, které jsou standardně vybavené individuálně nastavitelnou klimatizací, vlastním sociálním zařízením s oddělenou sprchou, WC, satelitní LCD TV, telefonem s přímou volbou a hlasovou schránkou, trezorem, rychlovarnou konvicí, minibarem, vysokorychlostním připojením k internetu.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Sport a zábava

Moderně vybavená posilovna, bazén, pára, sauna, jacuzzi, masáže, squashové kurty, lekce yogy, břišních tanců, kick boxu, pilates a aerobiku. Tématické večery.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha-Abu Dhabi-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, privátní transfery z/na letiště, vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou, asistenční služby v českém jazyce.

Základní cena nezahrnuje

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel International, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Abu Dhabi
  • Místo dle CK: Al Ain
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Al Ain Rotana *****
(Webové stránky hotelu)

Abu Dhabi

Futuristické neoarabské hlavní město emirátů s moderními mešitami, širokými boulevary, uměleckými muzei, nádherným emírovým palácem, tisíci palmami, zelenými alejemi, parky s vodotrysky, to vše a nádherné písčité pláže můžete navštívit v místech, kde ještě před pár lety měli beduíni rozvinuté své stany. Zbytek emirátu tvoří poušť s oázami Al-Ain a Liwa, které vám připraví jedinečný zážitek.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).


AL AIN ROTANA *****

Číslo zájezdu: 716038
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi, Al Ain