al Castello

  Itálie, Sicílie, Modica

al Castello

    Itálie, Sicílie, Modica
Původní cena
7 406 Kč/os

Cena od
6 994 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 907
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

9-pokojová vila 300 m2 na 2 podlažích. Velmi komfortně zařízeno: obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Jídelna. Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj, každý pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), klimatizací. Vstup na zahradu. Malá kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Oddělené WC. Topení (extra). Vytápění pouze v období od 01.12. do 31.03. V horním patře: 2x velký dvoulůžkový pokoj, každý pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), klimatizací. Vstup na balkon, na terasu. 2x velký pokoj, každý pokoj s 3x lůžkem, koupelnou se sprchou, bidetem a WC a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x velký dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou a WC a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na terasu. Balkon 25 m2, terasa 15 m2, krytá, zahradní sezení 15 m2, kryté. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka (do 2 let), vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: jedna z dvoulůžkových ložnic se nachází mimo apartmán.

Popis

Velká vila 'al Castello'. 10 km od centra Modica, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 15 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'300 m2 (oplocený), velká zahrada, bazén (4 x 8 m velký, 130 cm hluboký, 01.04.-31.10.). Venkovní sprcha, vířivka, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. K dispozici: jízdní kola (3 x). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 6 km, supermarket 6 km, restaurace 6 km, bar 6 km, písečná pláž 'Pozzallo' 15 km. Zajímavosti v okolí: Modica 10 km, Pozzallo 16 km, Scicli 19 km, Caltagirone 84 km, Areoporto Catania 118 km, Vulcano Etna 136 km. Upozornění: auto doporučeno.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 500.0 EUR paušál
  • Náklady na energii - 0.25 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
  • Topení - 4.0 EUR za m3
  • Poplatek z pobytu - 1.5 EUR za osobu/den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Sicílie
  • Místo dle CK: Modica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 907
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

al Castello
    Itálie, Sicílie, Modica

Původní cena
7 406 Kč/os

Cena od
6 994 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 907

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
111 904 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
825 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
638 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč