Dovolená Albánie

Objevte kouzlo Albánie. Horské masívy, zelená údolí a malebné pobřeží podobné chorvatskému. Zapomenutá, ale krásná země na jihu Evropy je oblíbená všemi dobrodruhy, kteří chtějí poznat svérázná prostředí a milé obyvatele. Dovolená v Albánii je zajímavou změnou pro cestovatelská srdce.

0 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Nenalezen žádný zájezd

Litujeme, ale vámi nastavenému výběru neodpovídá žádný zájezd.


 

Albánie, skrytý klenot Evropy, se stává čím dál tím populárnější destinací pro milovníky slunce, moře, přirody, historie i nových dobrodružství. Tato země nabízí nádherné písečné pláže a křišťálově čisté vody Jaderského i Jónského moře, kde se bílý písek snoubí s tyrkysovou barvou moře a vytváří tak malebný ráj na zemi.

Albánie však není jen o plážích. Je to země s bohatou historií a kulturou, kde můžete objevovat starobylé památky zapsané na seznamu UNESCO, nebo tajemné bunkry z dob komunismu roztroušené po celé zemi. Albánská kuchyně pak potěší každého gurmána – můžete se těšit na čerstvé ryby a zeleninu, tradiční balkánské speciality z masa s vůní bylinek, i místní vína či pálenku Raki.

V Albánii najdete krásnou nedotčenou přírodu, divoké řeky, vodopády a jezera, kterých napočítáte na 150. Můžete si také vyzkoušet všechny druhy vodních sportů: windsurfing, paddleboarding, plachtění nebo kajak na moři i na jezerech. Albánské Alpy jsou fantastické pro pěší turistiku, turistické cesty jsou celkem dobře značené a cestou na vrchol narazíte jen na pár pastýřů. Albánské hory s kaňony a vodopády jsou také ideálním místem pro paragliding, rafting nebo canyoning.

Cestování po Albánii je také přátelské k peněžence v porovnání s jinými evropskými destinacemi, což vám umožní užít si luxusní dovolenou bez toho, abyste museli příliš utrácet. Přidejte k tomu srdečnost a pohostinnost albánských obyvatel, a máte recept na dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Tak proč nevyrazit na dovolenou do Albánie? Užijte si slunečné dny na krásný plážích, prozkoumejte skryté poklady bohaté historie a nechte se hýčkat skvělou kuchyní. Albánie je připravená otevřít vám náruč a ukázat svou jedinečnou krásu, která čeká jen na to, aby byla objevena.

Albánie - více informací

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Kdy vyrazit: