Alem - depandance

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baško Polje

3/5

Alem - depandance

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baško Polje
Původní cena
10 801 Kč/os

Cena
7 717
(297 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 819 259
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
rychly popis

Starší hotelový komplex pre nenáročných, ležiaci v tieni borovíc len 20 minút chôdzou po prímorskej promenáde do centra strediska Baška Voda.

poloha

asi 80 m od pláže, v turistickej dedinke Baško Polje, 2 km Baška Voda.

hotel

v areáli komplexu sa nachádza centrálna klimatizovaná reštaurácia, reštaurácia s grilom a bar na pláži (večer so živou hudbou), diskotéka, TV sála, aperitív bar, rôzne športoviská, obchod so suvenírmi, minipotraviny, parkovisko zdarma. V hotelovom paviló­ne A sa nachádza recepcia. Wi-Fi v priestoroch recepcie (za poplatok).

izby

všetky izby sú situované v pavilóne B (depandance) – jednoducho zariadené dvojlôžkové izby (len oddelené postele) s možnosťou jednej prístelky, majú starší pôvodný nábytok, kúpeľňu s WC, balkón.

stravovanie

polpenzia formou bufetu, počas večere čapované nápoje v neobmedze­nom množstve (víno, pivo, voda, nealko). Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

plaz

štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži za poplatok.

doprava

autobusová, individuálna

typ stravy

polpenzia

informacie o krajine a stredisku

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Baško Polje
Len 2 km od populárnej Bašky Vody sa nachádza turistická dedinka „turističko nasalje“ Baško Polje, ktorá rovnako ako jej väčšia sestra ponúka športové, rekreačné ale aj zábavné možnosti a to všetko v príjemnom prostredí nádherných čistých pláží a zelene.

fakultativne vylety

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka, NP Vodopády a rieka Krka- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytovanie v depandance-B s polpenziou formou bufetu, počas večere čapované nápoje v neobmedze­nom množstve (víno, pivo, voda, nealko) balkón, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

  • Doprava: KLIM BUS 115 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 80 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba.
  • Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, služba COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu ) 2,50 EUR/osoba/deň.
  • Ostatné doplatky: detská postieľka 3 EUR/noc (platba na mieste). Nástupné miesta: BA, KE, PO - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR, PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR.
  • Upozornenie: Miestenky na východnú trasu a na niektoré miesta západnej trasy nie je možné zakúpiť.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Turancar, IČ: 22679057. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Makarská riviéra
  • Místo dle CK: Baško Polje

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Alem
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Hotel Alem

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 819 259
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

3/ 5 51 recenzí


Cestovatel září 2019
Za levno nejkrásnější místo pobytu v Chorvatsku. Těžko najdete příjemnější místo pobytu s úchvatnou atmosférou kombinací - hory a moře. ... celá recenze


Karel srpen 2019
Karel Teplý. socialistický skanzen ale kdo nehledá přepych tak může být spokojený, správný poměr ceny a služba... celá recenze


Antonín Pěnička srpen 2019
Paráda a těžká pohoda !. Příští rok znovu,děkuji vám moc.... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Alem - depandance
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baško Polje

Původní cena
10 801 Kč/os

Cena
7 717
(297 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 819 259

Zájezd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
301,5 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
10 EUR

Pojištění

príplatok za cestovné poistenie Komfort (povinný) - osoba
2
23,2 EUR
príplatok za cestovné poistenie Plus - osoba
0
29,6 EUR
príplatok za Covid garancia storna (doplňková služba k poistenie) - osoba
0
20 EUR