Allegro Sunny Hotel

  Chorvatsko, Istrie, Rabac

5/5

Allegro Sunny Hotel

    Chorvatsko, Istrie, Rabac
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
  • Překrásná pláž oceněná Modrou vlajkou
  • Výborná poloha v blízkosti centra
  • 3.osoba na přistýlce v pokoji 2+1 ZDARMA
Letovisko

Rabac

Umístění

Hotel leží nedaleko hlavní promenády asi 600 m od centra městečka. Do centra 5 km vzdáleného historického městečka Labinu lze dojít pěší stezkou nebo se dopravit autobusem.

Pláž

Přírodní kamenitá i oblázková pláž je vzdálena asi 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Další upravené pláže všech typů podél celého střediska.

Hotel

Vstupní hala, recepce, restaurace, výtah, taneční terasa, aperitiv bar, sauna, masáže, venkovní bazény se slanou vodou s lehátky a slunečníky včetně bazénku pro děti, WiFi na recepci zdarma.

Pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje (2+0, 2+1) s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím, TV/sat., telefon, v koupelně je fén. Většina pokojů má balkon.
Jednolůžkové pokoje v hotelu nejsou k dispozici.

Stravování

NOVĚ - Plná penze formou bufetu dle nového konceptu SUNNY BREAKFAST & LUNCH AND SUNNY DINNER zahrnuje snídaně a oběd od 8:00 do 14:00 s možností vícenásobného vstupu do restaurace. V ceně jsou vybrané nealkoholické nápoje, káva nejvyšší kvality, tematická jídla formou bufetu: koutek lokální kuchyně, zdravý koutek, kavárna, polední koutek s výběrem čerstvě připravených jídel (polévky, saláty, pizzy, sendviče, saláty, wok, grilované maso a ryby, teplá hlavní jídla, sezónní zeleninové pokrmy a sladkosti), minutkově připravená vejce.
Večeře od 19:00 - 21:00 nápoje k večeři NEJSOU v ceně
Hotelová resturace Sunny
Resturace La Pentola
Sunny lounge bar

Rekreace

Taneční terasa, za poplatek sauna a masáže. V blízkosti tenis, minigolf, stolní tenis, vodní sporty, taneční hudba, půjčovna kol.

Informace

Domácí zvířata: pes, kočka - 25 EUR/den
*zvířata v kleci 10 EUR/den
Dětská postýlka 5 EUR/den - úhrada vždy na místě.
Parkování zdarma

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rabac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Allegro Sunny Hotel Valamar ***
Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Allegro Sunny Hotel Valamar

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 268 715
dnes 8–18 h

Hodnocení

16. nejlepší hotel v destinaci Istrie

5/ 5 9 recenzí


šípek červenec 2018
Allegro. Dobrý den, právě jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme trávili v hotelu Allegro. Musím konstatovat, že konečně po dlouhé době by... celá recenze


Pavel září 2017
Dovolená Rabac. Vše max.v pořádku,jen to počasí... :-(... celá recenze


Krausovi září 2016
Super dovolená, příští rok jedeme zase!. V hotelu Allegro jsme byli poprvé, personál byl velmi milý, vstřícný a přátelský. Hotel v blízkosti oblázkových pláží a promenády,... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Allegro Sunny Hotel
    Chorvatsko, Istrie, Rabac

Cena
14 480 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 268 715

Pobyt

dospělá osoba
2
14 480 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
605 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
374 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč