Alpenvidehof - Canada

  Itálie, Trentino - Alto Adige, Valle di Non

Alpenvidehof - Canada

    Itálie, Trentino - Alto Adige, Valle di Non
Číslo zájezdu: 1 807 244
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Alpenvidehof - Canada', 3-pokojový apartmán 68 m2, v přízemí. Útulně zařízeno s dřevěným nábytkem: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Topení na naftu. Terasa částečně. Zahradní nábytek, lehátka. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let) (extra). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 2 psi povoleni. Soukromý vstup.

Popis

Agroturistika 'Alpenvidehof', 830 m n.m.. 4 apartmány v domě. 1.3 km od centra Tavon, na kraji obce, 3 km od centra Coredo, 12 km od centra Cles, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, západní orientace. Společné: pozemek 1'280 m2, udržovaná zahrada trávníkem, ovocná zahrada, louka k odpočinku. Dětské hřiště, parkovací místo na pozemku, společné garáže. Potraviny 1.3 km, supermarket 3 km, restaurace 1.3 km, autobusová zastávka 'Coredo' 3 km, železniční stanice 'Dermulo' 7 km, travnatá pláž 'Lago di Santa Giustina' 7.7 km, koupaliště 22 km, krytý bazén 1.3 km, jezero Santa Giustina 7.7 km. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km. Zajímavosti v okolí: San Romedio 13 km, Sanzeno: Museo Retico 10.5 km, Canyon Novella 14 km, Castel Thun 19 km. Lyžařská střediska: Andalo (Paganella) 35 km, Mastellina: Skiarea Madonna di Campiglio 35 km, Passo Tonale 57 km. Jezera v okolí: Molveno 46 km. Turistické oblasti: Coredo - Tavon 100 m, Passo Mendola/Mendelpass 27 km, Lago di Tovel (Dolomiti di Brenta) 24 km.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Topení
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička

Základní cena nezahrnuje

 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička - 3.0 EUR za den
 • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
 • Topení - 0.16 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Poplatek z pobytu - 1.0 EUR za osobu/den
 • Pes (povoleni max. 3) - 20.0 EUR
 • Pes (povoleni max. 2) - 30.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
 • Místo dle CK: Valle di Non

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 244
dnes 8–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Alpenvidehof - Canada
    Itálie, Trentino - Alto Adige, Valle di Non

Cena od
2 851 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 244

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
17 104,12 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč