Alsasko na Velikonoce

Francie, Alsasko, Grand Est, Štrasburk

Alsasko na Velikonoce

  Francie, Alsasko, Grand Est, Štrasburk
Původní cena
4 890 Kč/os

Cena
4 401 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 782 539
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

3denní zájezd s denními přejezdy

Stručná trasa

Štrasburk; hora Mont-Ste-Odile; hrad Koenigsbourg; Ribeauville; Riquewihr; Kaysersberg; Colmar;

1. den

Odjezd ráno. Prohlídka historického centra Štrasburku - katedrála Notre-Dame, Rohanský palác, malebná Petite France. Fakultativní výlet po kanálech řeky Ill, při kterém si můžete prohlédnout hrázděné domy, středověké strážní věže, kryté mosty, palác Evropského parlamentu. Nocleh.

2. den

Snídaně. Cesta po stopách patronky Alsaska, svaté Odilie, k nejnavštěvovanějšímu poutnímu místu na hoře Mont-Ste-Odile. Prohlídka kláštera na skalním útesu s pěkným výhledem na alsaskou nížinu, zbytky tzv. pohanské zdi. Návštěva dominanty Alsaska, hradu Koenigsbourg. Cesta Route du vin se zastávkami v městečkách Ribeauvillé a Riquewihr, perlách alsaských vinic s tradičním alsaským koloritem, degustace alsaského vína. Nocleh.

3. den

Snídaně. Návštěva malebného městečka Kaysersberg, které leží v malinkém údolí obklopeném vinicemi a nad ním se tyčí ruina hradu Chateau du Kaysersberg. Prohlídka středověkého centra Colmaru s řadou barevných hrázděných domů, čtvrť kanálů proplétajících se mezi domy, křivolaké uličky, možnost projížďky lodí, Odpoledne odjezd do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách

Příplatky u průvodce

večeře cca od 22 EUR.

Minimální výměna na vstupy

50 EUR.

Základní cena zahrnuje

  • 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu autobusem, průvodce.

Základní cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj 1400 Kč, komplexní pojištění 90 Kč.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Štrasburk

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 782 539
dnes 7.30–17 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Alsasko na Velikonoce
  Francie, Alsasko, Grand Est, Štrasburk

Původní cena
4 890 Kč/os

Cena
4 401 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 782 539

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 401 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč