Amberg

  Rakousko, Tyrolsko, Schwoich

Amberg

    Rakousko, Tyrolsko, Schwoich
Původní cena
3 612 Kč/os

Cena od
3 412 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 357
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích. Vstupní hala/předsíň. 1x pokoj s 2x lůžkem a umyvadlem. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, kabelovou TV a rádiem. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba) s jídelním stolem. Vstup na balkon. Koupelna s vanou, oddělené WC. Elektrické topení. Balkon, západní orientace, terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma).

Popis

Schwoich: Chata 'Amberg'. 1.5 km od centra, klidná, slunná poloha, 100 m od sjezdovek, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku 400 m2. Zahradní nábytek. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace 1.5 km, jezero ke koupání 700 m. Sedačková lanovka 4 km, lyžařské centrum 100 m, běžkařské stopy 40 m.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Parkování
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Náklady na energii - 0.28 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
  • Poplatek z pobytu - 2.0 EUR za osobu/den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Schwoich

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 357
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Amberg
    Rakousko, Tyrolsko, Schwoich

Původní cena
3 612 Kč/os

Cena od
3 412 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 357

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
13 645 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč