ANGAGA ISLAND RESORT & SPA

  Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol

ANGAGA ISLAND RESORT & SPA

    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Hotel Angaga Island Resort & Spa se nachází na ostrově Barefoot v Jižním Ari atolu.. Velká laguna nabízí ideální podmínky pro všechny druhy vodních sport, 350 x 150 m široký ostrov obejdete asi za 10 minut. Ostrov je považován za jeden z nejkrásnějších přírodních ostrovů. Transfer z mezinárodního letiště je zajištěn bud místním letadlem anebo 25minutovým přeletem hydroplánem (za příplatek). Kolem ostrova je nádherná bílá písčitá pláž s jednoduchým přístupem k vlastnímu korálovému útesu Vybavení: Na recepci za poplatek Wifi připojení, restaurace s asijskou a evropskou kuchyní a výhled na oceán, stejně jako bar, coffee shop, TV místnost, knihovna, prádelna, obchod se suvenýry,

Sport a zábava:

posilovna, šnorchlování, potápěčské centrum, kanoe, katamarány, windsurfing, kitesurfing, vodní lyže, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, badminton, šipky, výlety. Občasné večery s živou hudbou. Hostům je k dispozici Wellness Spa s tradičními balinéskými procedurami,

Ubytování:

superior pokoje v plážových bungalovech vybavené bambusovým nábytkem jsou dále zařízené klimatizací, telefonem, SAT TV, malou ledničkou, trezorem, rychlovarnou konvicí, vysoušečem vlasů a verandou. Možnost nadstandardního ubytování ve vodních bungalovech. Stravování:
Polopenze, plná penze: stravování formou švédských stolů nebo All inclusive.
All Inclusive:
plná penze formou bufetu formou bufetu, dopolední a odpolední svačina, mezi 8.00-24.00 h konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických rozlévaných nápojů místních značek např. pivo, víno, vybrané koktejly, voda, V ceně nejsou zahrnuty čerstvé džusy z ovoce, cappuccino, espresso apod.

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-MLE

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Jižní Ari Atol, Maldives
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Angaga Island Resort & Spa ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Angaga Island Resort & Spa

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 267 172
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

ANGAGA ISLAND RESORT & SPA
    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol

Cena
56 807 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 267 172

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
56 807,33 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 422 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
855 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
540 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 090 Kč