Angelina (LBN428)

  Chorvatsko, Istrie, Labin

Angelina (LBN428)

    Chorvatsko, Istrie, Labin
Původní cena
3 203 Kč/os

Cena od
3 025 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 552
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

4-pokojový dům 80 m2. Obývací pokoj/jídelna s krbovými kamny. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (180 cm, v délce 200 cm), koupelnou se sprchou a WC. Otevřená kuchyně (1-plotýnkový vařič, trouba, myčka, 3-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna s vanou, sprchou a WC. Terasa 27 m2 částečně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, dřevo (zdarma). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 2 psi povoleni.

Popis

Rodinný dům 'Angelina (LBN428)'. Ve čtvrti Strmac 4 km od centra Labin, 9 km od centra Rabac, 9 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'300 m2 s trávníkem a stromy, bazén (40 m2, 135- 200 cm hluboký, 01.05.-01.10.). Gril (skluzavka, houpačka). Údržba bazénu majitelem/správcem. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Supermarket 1 km, oblázková pláž 9 km, skalnatá pláž 9 km. Marina 9 km.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Pes (povoleni max. 2) - 25.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Labin

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 552
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Angelina (LBN428)
    Chorvatsko, Istrie, Labin

Původní cena
3 203 Kč/os

Cena od
3 025 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 552

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
18 149 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč