Annaberg, Gasthof Musikantenwirt

Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal

Annaberg, Gasthof Musikantenwirt

  Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal
Číslo zájezdu: 2 164 976
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Ubytování

jednoduše zařízené pokoje (16-20 m2) s vlastním příslušenstvím, s možností 1 přistýlky. Rodinné pokoje ( 2 místnosti) – děti do 15.9 let – (cca 45 m2) – na vyžádání.
Dětská postýlka na vyžádání - ZDARMA. Některé pokoje jsou s balkonem.
Libovolný nástupní den – minimální pobyt – 2 noci.

Stravování

snídaně.
Možnost zakoupení večeří, 3chodové menu se salátovým bufetem, příplatek 310 Kč/ 1večeře.
Lze zajistit i dietní stravu.

Vybavení

restaurace, sluneční terasa, sklepní bar, terasa, dětský koutek, Wi-Fi ve veřejných prostorách, úschovna kol, parkoviště ve vzdálenosti 3 minuty chůze.

Poloha

Atraktivní region Horní Rakousko nabízí jedinečnou kombinaci pobytu, a to relax na plážích jezer a aktivní pobyt v okolních horách. Z hornorakouských jezer jsou zejména u jachtařů oblíbená jezera Attersee a Traunsee, k nejteplejším patří Mondsee a sousední Irrsee. Perlami Solné komory jsou Wolfgangsee a Halštatské jezero. Přírodní klenot Národní park Vápencové Alpy (Nationalpark Kalkalpen) se nachází na jihu Horních Rakous a pyšní se vzácnými živočišnými druhy a malebnými oblastmi pro pěší turistiku (Ennstal, Pyhrn-Priel a Steyrtal). Cyklotrasy: Enžská stezka, Innská stezka, Mozartova cyklostezka. Na své si přijdou milovníci turistiky a cyklistiky. Srdce Dachsteinu zahrnuje cca 300 km značených tras, jak pro začátečníky, tak pro horské nadšence. Další výletní místa je hrad Hohenwerfen – 30 km a ledová jeskyně (Svět obrů) Werfen – 35 km. Vzdálenost z Prahy je cca 400 km, ze Salzburku 80 km.

Gasthof Musikantenwirt je umístěn v malebné vesničce Annaberg, která leží v údolí Lammer. Je zde 300 km turistických tratí pro MTB, 700 km tras pro horskou cyklistiku a 20 stezek pro horská kola. Údolí potoka Lammer je vhodné pro pěší turistiku, cyklisty a procházky. Koupaliště Waldbad Lungötz (2 000 m2) je vzdáleno 2 km – je zde i dětský bazén a bazén pro neplavce. Čištění vody zde funguje bez chemikálií. V blízkosti najdete dobrodružný park Fantasiana plný pohádek – mnoho zábavy na více než 50 atrakcích. Annaberg je ideálním výchozím místem pro jednodenní výlety.

Speciální nabídka:

7 nocí pobytu= platba 6 nocí pobytu - pocelou sezonu, 4 noci pobytu = 3 noci platby v termínech 15.4.-29.6.2019 + 31.8.-1.11.2019.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na 2/3 noci se snídaní, pobytovou taxu, Tennengau PLUS Card, parkování, Wi-Fi, pojištění CK dle zákona.
  • Tennengau PLUS Card - množství slev v oblasti Annaberg - lanovky, solné doly v Hallein, dobrodružný park Aqua Salza v Gollingu, Krippenstein ledové jeskyně a další.

Základní cena nezahrnuje

  • Domácí mazlíčci vítání – nutno vyžádat předem, poplatek 4€/ den – platba na místě, Večeře 760 Kč/ 2 večeře, 1.140 Kč/ 3 večeře..

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Dachstein West, Annaberg

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Annaberger Musikantenwirt Landgasthof **
Vzdálenost od sjezdovky: 250 m
Všechny zájezdy do  Annaberger Musikantenwirt Landgasthof

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 164 976
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Annaberg, Gasthof Musikantenwirt
  Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal

Cena
1 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 164 976

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč