Annaberg, Gasthof Musikantenwirt - zima,

Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal

Annaberg, Gasthof Musikantenwirt - zima,

  Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal
Číslo zájezdu: 1 974 646
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Nejbližší kvalitní lyžařská oblast leží 80 km jižně od Salzburgu. 180 km od hranic se nachází areál na západní straně třítisícového Dachsteinu. Očekává Vás 64 lanovek a vleků se 140 km sjezdovek všech úrovní, které nabízí lyžařská houpačka se středisky Gosau, Russbach, Annaberg 780 – 2100 m. S jediným skipasem můžete lyžovat od Salzkammergutu až po Lammertal nebo využít sjezdovek a lanovek nejen v oblasti Dachstein West, ale i v Abtenau, Lungötz, Postalmu, St. Martinu a Feuerkogelu. Nejdelší sjezdovka Horního Rakouska v podobě nezapomenutelného 11 km dlouhého sjezdu z Krippensteinu do Obertraunu u Hallstattského jezera s výškovým rozdílem 1 500 m. Pro milovníky snowboardu je zde Playground Snowpark v Gosau a 2 funparky v Russbachu (trailer Park a Rookie Park). Pro malé i velké je v údolí lanovky Hornspitz Express centrum zábavy na sněhu s nabídkou slalomové dráhy, rychlostní měření tratě a carvingové pisty.Vzdálenost z Prahy je cca 400 km, ze Salzburku 80 km.

Gasthof Musikantenwirt je umístěn v centru malebné vesničky Annaberg, která leží v údolí Lammertal. Nabízí překrásný výhled na „Salzburger Dolomiten“. Nachází se ve vzdálenosti 150 m od lyžařského vleku, který je vstupní branou do lyžařského areálu Dachstein West. U vleku je úschovna lyží a bot. Skibus, restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti penzionu.

Ubytování

jednoduše zařízené pokoje (16-20 m2) s vlastním příslušenstvím a s možností 1 přistýlky (přistýlka pro osoby max.do 15,99 let nebo do výšky 1,70 m) , některé s balkonem.
Rodinné pokoje ( 2 místnosti) na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání - ZDARMA.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou 3chodového menu + salátový bufet.
Štědrovečerní menu nebo Silvestrovská večeře - povinný příplatek k ceně pobytu!

Vybavení

restaurace, sluneční terasa, sklepní bar, dětský koutek, Wi-Fi ve veřejných prostorách, úschovna lyží, parkoviště ve vzdálenosti 3 minuty chůze.

Speciální akce:

7 nocí=platba 6 nocí v termínech :1.11.-18.12.2021 (poslední den odjezdu), 8.1.-29.1.2022 (poslední den odjezdu), 26.2.-18.4.2022 (poslední den odjezdu).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, Tennengau PLUS Card, parkování, Wi-Fi, pojištění CK dle zákona.
  • Tennengau PLUS Card - množství slev v oblasti Annaberg.

Základní cena nezahrnuje

  • Štědrovečerní menu nebo Silvestrovská večeře - povinný příplatek 400 Kč/ dospělý, 280 Kč/ dítě 13-14.9 let, 200 Kč/ dítě 6-12.9 let.

Domácí mazlíčci 4 €/ noc - nutno vyžádat předem, platba na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dachstein West
  • Místo dle CK: Annaberg

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Annaberger Musikantenwirt Landgasthof **
Vzdálenost od sjezdovky: 250 m
Všechny zájezdy do  Annaberger Musikantenwirt Landgasthof

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 974 646
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Annaberg, Gasthof Musikantenwirt - zima,
  Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal

Cena
4 750 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 974 646

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 750 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč