antistresový a wellness balíček v lázních Jáchymov, hotel Astoria

Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

antistresový a wellness balíček v lázních Jáchymov, hotel Astoria

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov
Číslo zájezdu: 2 292 464
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Jáchymov, město ležící v krušnohorském údolí je proslulé svými lázněmi a poklidnou atmosférou. Historie lázeňství se začala psát v roce 1906, kdy zde byly založeny 1. radonové lázně na světě. Už o pět let později byla otevřena první státní lázeňská budova. Velmi dobré léčebné účinky vedly k rozhodnutí postavit lázeňský hotel - dnešní Radium Palace, který byl otevřen v roce 1912 a náležel k tomu nejlepšímu, co mohla Evropa v té době nabídnout. Léčily se tu především významné osobnosti politického, průmyslového a kulturního života. Lázně Jáchymov jsou unikátní svým přírodním léčivým zdrojem - radonovou vodou. Ve třicátých letech 20.století navštívilo lázně na devět tisíc hostů ročně. Radiové lázně se těšily světové proslulosti. Roku 1975 zahájilo provoz moderní lázeňské sanatorium akademika Běhounka a po dalších sedmnácti letech byly otevřeny další lázeňské domy.

Hotel Astoria*** je nově zrekonstruovaný komplex historických budov se nachází přímo v klidném lázeňském centru Jáchymova, naproti Aquacentru Agricola. Součástí hotelu je plně prosklená restaurace u oblíbeného vodopádu a jezírka. K dispozici je příjemná nadčasová terasa s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor. Hotel je zapojen do projektu „Cyklisté vítáni“.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Komfort s možností přistýlky, sprcha nebo vana, WC, TV/SAT, rádio, minibar, telefon, Wi-Fi, zabudovaný trezor nebo trezor na recepci. Župan na vyžádání - zdarma.

Stravování

polopenze formou bufetu.

Vybavení

recepce, výtah, Wi-Fi, ve vzdálenosti 50 metrů je v Aquacentru Agricola (vnitřní bazén, sauna, solná jeskyně, wellness), kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, kadeřnictví, úschovna kol a lyží, úschovna zavazadel, parkoviště.

Radonová koupel

Radonová voda nemá na rozdíl od jiných zdrojů účinky chemické, ale energetické. Unikátním zdrojem tohoto přírodního bohatství je Důl Svornost, který je nejstarším uranovým dolem na světě. Z tohoto dolu je radonová voda vedena potrubím o celkové délce 3000 m do jednotlivých balneoprovozů. Pomocí radonové vody probíhá v Lázních Jáchymov unikátní léčba pohytového aparátu. Léčení pomáhá při onemocnění kloubů, periferního nervového systému a páteře, kožních nemocech, léčbě Bechtěrevovy choroby apod. Lázeňské hotely v Jáchymově nepřinášejí jen unikátní lázeňské procedury, ale také pestré kulturní a sportovní vyžití, které často léčebný efekt výrazně umocňuje.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni na vyžádání za poplatek Kč 350/den - platba na místě.

Základní cena zahrnuje

  • za osobu: 3x ubytování, polopenzi formou bufetu, 1x bazén + saunový důl (LCA) (90 minut) v lázeňském centru Agricola, 1x solná jeskyně 45 minut, 1x vycházka po Jáchymovské minulosti i současnosti s průvodcem, 1x prohlídka štola Astoria, 1x zapůjčení walking holí.

Základní cena nezahrnuje

  • místní taxu cca Kč 35/ osoba a noc od 18 let, parkování cca 150 Kč/den – platby na místě.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Karlovarský kraj, Jáchymov

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Astoria ***
Všechny zájezdy do  Hotel Astoria

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 292 464
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

antistresový a wellness balíček v lázních Jáchymov, hotel Astoria
  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

Cena
4 330 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 292 464

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 330 Kč