Aparthotel FLORA

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi

Aparthotel FLORA

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Aparthotel FLORA

Poloha

moderní vila se nachází poblíž promenády, v blízkosti krásné oblázkové pláže, cca 400 m od centra Tučepi.

Vybavení a služby

recepce, parkoviště a garáž (nutno předem rezervovat parkovací místa), recepce, lobby bar, restaurace, v blízkosti - směnárna, restaurace.

Ubytování

moderní, luxusně zařízené klimatizované 4-lůžkové apartmány a studia, apartmány typu 2+2 (60 m2)- dvoulůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby (oddělené dveřmi), typ studio 2+2 - manželská postel a rozkládací gauč pro dvě osoby. Vždy plně vybavený kuchyňský kout (lednice, kávovar, mikrovlnná trouba), sprcha a WC, SAT TV, fén, sejf, minibar, Wi-Fi.

Sport a zábava

menší bazén se sladkou vodou, v blízkosti - tenisové kurty, půjčovna jízdních kol, vodní sporty.

Stravování

bez stravy, snídaně formou bufetu.

Pláž

oblázková cca 70 m, vhodná pro děti, sprchy na pláži, lehátka a slunečníky za poplatek

Doplňující informace

Pobytová taxa cca 1,5 EUR/osoba/den se platí na místě.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování/snídani na vybraný počet nocí.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, na vyžádání: dětská postýlka - 5 EUR/den (platí se na místě).

Informace o zájezdu

Pořadatel: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČ 17049415.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Tučepi

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 053 813
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Aparthotel FLORA
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi

Cena
6 790 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 053 813

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
6 790 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku (povinný)
2
6 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za volné místo vedle sebe 100% garance - cesta tam
0
1 190 Kč
příplatek za volné místo vedle sebe 100% garance - cesta zpět
0
1 190 Kč
příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč