Apartmá SOL STELLA

Chorvatsko, Istrie, Umag, Stella Maris

3/5

Apartmá SOL STELLA

  Chorvatsko, Istrie, Umag, Stella Maris
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Apartmány Sol Stella se nachází v resortu Stella Maris cca 2 km od centra města Umag v bezprostřední blízkosti pláží. Do centa jezdí turistický vláček (zastávka se nachází v blízkosti apartmánů). Wi-Fi v objektu zdarma.

Vybavení

A2+1 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon. A2+2 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon. Apartmány premium jsou v přízemí a mají terasu.

Služby

Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení snídaní a večeří. Snídaně - 1 450 Kč (dospělý), 750 Kč (dítě 5-14 let), večeře - 2 590 Kč (dospělý), 1 350 Kč (dítě 5-14 let), polopenze - 3 990 Kč (dospělý), 1 990 Kč (dítě 5-14 let). Animační programy: děti od 8 měsíců do 4 let, 4-8 let a 9-12 let (14.6.-10.9.), teens club - 13-17 let (20.6.-27.8.), večerní animační programy, živá hudba.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 20% v termímnech od 29.5.-26.6. platí do 15.3.2021 a 10% 26.6.-18.9. plat do 15.3.

Sport

Stolní tenis, půjčovna kol, vodní sporty, tenisové kurty, víceůčelové hřiště.

Tipy na výlety

Novigrad, Poreč, Rovinj, Medulin, aquapark Istralandia

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu - 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den. Pes - 13 Eur/den - platí se na místě. Parkoviště - 1 Eur/den - platí se na místě. Lehátka u bazénu v ceně (omezený počet), lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, pobytové taxy.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Umag
  • Místo dle CK: Umag

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Resort Sol Stella ***
Typ pláže: oblázková, betonová plata, skalnatá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Resort Sol Stella

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 785 906
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

40. nejlepší hotel v destinaci Istrie

3/ 5 2 recenzí


Stanislav Cheníček září 2016
Super dovolená. Umag a apartmány Sol Stella je vynikající spojení pro nádhernou dovolenou. Velmi rozsáhlý komplex pláží, ubytovacích zařízení. i v... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmá SOL STELLA
  Chorvatsko, Istrie, Umag, Stella Maris

Cena od
9 227 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 785 906

Zájezd

celá ubytovací jednotka (akce)
1
18 453,99 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč