Termín:
1. 6. – 8. 6. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
1 598  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

popis
Užijte si skvělou letní dovolenou v kouzelném městečku Igrane! Ubytování v apartmánech Ankora***, jen 100 m od pláže
 • 8denní zájezd do Chorvatska, letovisko Igrane
 • Ubytování v apartmánech Ankora až pro 6 osob
 • Stravování vlastní
 • WiFi zdarma a parkování do 50 m
 • Pláž i centrum města jen 100 m
 • Doprava vlastní i autobusem
 • Nástupní místa po celé ČR
Navštivte Igrane, klidnější část Makarské riviéry

Známé turistické místo Igrane je klidnější část Makarské riviéry s překrásnou pláží a sportovními či zábavními atrakcemi. Nad vesničkou Igrane se nachází kostel sv. Mihovila z 11. století. Jedná se o nejvýznamnější středověkou památku na pobřeží Makarské riviéry. Okolí Igrane lemují olivové háje, které jsou přímo typické pro tuto oblast. Na své si zde přijdou i příznivci aktivní dovolené. K dispozici jsou vodní sporty, hřiště na minigolf či cyklotrasy. Podél oblázkové pláže, která vede směrem na Živogošče, najdete nejrůznější bary, restaurace a obchůdky. Pláže jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Kdo touží po zábavě a nočním životě musí si zajet do nedaleké Bašky Vody, či Makarské. Po dobu letních měsíců probíhají ve vesničce folklorní či pěvecká vystoupení.

Ubytování v apartmánech Ankora***

Vkusně zařízené apartmány se nacházejí jen 100 m od pláže a stejně tak i od centra města. Parkování je možné cca 50 m od ubytování, WiFi (zdarma). Dům se skládá celkem ze 3 pater.

Přízemí

 • Apartmán 2+3 (č. 21)
  Apartmán má vlastní vchod do domu, mezi vybavení apartmánu patří vlastní sociální zařízení, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s patrovou postelí vhodnou pouze pro dítě do 11,99 let, obývací pokoj s kuchyní a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Obývací pokoj je spojený s velkou kuchyní, kde je k dispozici lednice, jídelní stůl, trouba, myčka. Apartmán dále disponuje klimatizací (za poplatek 5 €/den) a velkou terasou s posezením.

1. patro

 • Apartmán 4+2 (č. 1)
  Dvě oddělené ložnice s manželským lůžkem a vlastním sociálním zařízením (každá ložnice má své vlastní sociální zařízení). Jedna ložnice má k dispozici také rozkládací pohovku pro 2 osoby. Dále je zde k dispozici kuchyně, lednice, jídelní stůl, klimatizace (za poplatek 5 €/den) a balkon s bočním výhledem na moře.
 • Studio 2+1 (č. 2, 3, 4, 5)
  Vlastní sociální zařízení, obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 1 osobu. K dispozici je také klimatizace (za poplatek 5 €/den), malý kuchyňský kout s mini ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Studia č. 2, 3 mají balkon s bočním výhledem na moře. Studia č. 4, 5 mají balkon s orientací na mořskou stranu (neznamená výhled na moře).
 • Pokoj 2+0 (č. 6)
  Vlastní sociální zařízení, manželské lůžko, klimatizace (za poplatek 5 €/den). Pokoj nedisponuje balkonem.

2. patro

 • Studio 2+0 (č. 7)
  Vlastní sociální zařízení, obývací pokoj s manželským lůžkem, klimatizace (za poplatek 5 €/den), malý kuchyňský kout s mini ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. K dispozici je balkon s orientací do ulice.
 • Studio 2+1 (č. 8, 9, 10, 11, 12)
  Vlastní sociální zařízení, obývací pokoj s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu. K dispozici je také klimatizace (za poplatek 5 €/den), malý kuchyňský kout s mini ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Studio disponuje i balkonem s orientací na mořskou stranu (neznamená výhled na moře).
 • Studio 2+0 (č. 13)
  Vlastní sociální zařízení, obývací pokoj s manželským lůžkem, klimatizace (za poplatek 5 €/den), malý kuchyňský kout s mini ledničkou a vařičem. Studio disponuje také lodžií (jedná se o zastřešený balkon).

3. patro

 • Studio 2+0 (č. 14)
  Vlastní sociální zařízení, obývací pokoj s manželským lůžkem, klimatizace (za poplatek 5 €/den), malý kuchyňský kout s mini ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. K dispozici je balkon s orientací do ulice.
 • Studio 2+1 (č. 15, 16, 17, 18, 19)
  Vlastní sociální zařízení, obývací pokoj s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu. K dispozici je také klimatizace (za poplatek 5 €/den), malý kuchyňský kout s mini ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Studio disponuje i balkonem s orientací na mořskou stranu (neznamená výhled na moře).
 • Studio 2+0 (č. 20)
  Vlastní sociální zařízení, obývací pokoj s manželským lůžkem, klimatizace (za poplatek 5 €/den), malý kuchyňský kout s mini ledničkou a vařičem. Studio disponuje také lodžií (jedná se o zastřešený balkon).
Stravování
 • Vlastní
 • V okolí se nacházejí restaurace, obchod
Oblázková pláž jen cca 100 m od ubytování

Nejbližší pláž se nachází cca 100 m od apartmánů. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty (za poplatek).

Sport a zábava

Toto místo je ideální pro vodní sporty všeho druhu. Potřebné rekvizity se půjčují v blízkosti pláží. Blízké pohoří Rilić, pokračování Biokova, je pravým rájem pro aktivní turistiku a horolezectví. Z Drveniku jezdí pravidelně trajekty, které vás dovezou na populární ostrov Hvar.

Tipy na výlet
 • Historická města – Dubrovník, Mostar
 • Město Imotski – krasovo–seismická jezera Modré a Červené
 • Vodopády Kravica
 • Ostrovy Brač, Korčula a Hvar, poloostrov Pelješac
 • Bačinská jezera
 • Poutní místo Međjugorje
Důležité informace
 • Check in je možný cca do 14.00 hod, check out je nutné provést do 9.00 hod
 • Klimatizace za poplatek 5 €/apt./den
 • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – hradí se na místě při příjezdu
 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
 • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni
 • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

autobusovou dopravu, pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta (v hlavní sezoně 8.6. - 7.9.2019)

pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta (v hlavní sezoně 8.6. - 7.9.2019)

Základní cena nezahrnuje

povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, klimatizaci 5 €/den, cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře České Kormidlo, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
 • Místo dle CK: Igrane

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.


Apartmány Ankora ***

Číslo zájezdu: 1198872
Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Igrane

Všechny termíny a možnosti (1164)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkový pokoj č. 6 (1. patro)
8 dní
bez stravy
1 045 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 1.6 – So 8.6.2019
2 lůžkový pokoj č. 6 (1. patro)
8 dní
bez stravy
1 395 Kč
LM | Po slevě 30%
Autem
So 7.9 – So 14.9.2019
2 lůžkový pokoj č. 6 (1. patro)
8 dní
bez stravy
1 395 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 1.6 – So 8.6.2019
4 lůžkový apartmán č. 1 (1. patro ) obs. 5 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 138 Kč
LM | Po slevě 29%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
4 lůžkový apartmán č. 1 (1. patro ) obs. 5 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 138 Kč
Po slevě 29%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkový apartmán č. 21 (přízemí) obs. 4 osobami, 3 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 323 Kč
Po slevě 29%
Autem
So 1.6 – So 8.6.2019
2 lůžkový apartmán č. 21 (přízemí) obs. 4 osobami, 3 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 323 Kč
LM | Po slevě 29%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 20 (3. patro)
8 dní
bez stravy
1 595 Kč
Po slevě 29%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 13 (2. patro)
8 dní
bez stravy
1 595 Kč
Po slevě 29%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 7 (2. patro)
8 dní
bez stravy
1 595 Kč
Po slevě 29%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 14 (3. patro)
8 dní
bez stravy
1 595 Kč
Po slevě 29%
Autem
So 8.6 – So 15.6.2019
4 lůžkový apartmán č. 1 (1. patro ) obs. 5 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 238 Kč
LM | Po slevě 31%
Autem
So 1.6 – So 8.6.2019
4 lůžkový apartmán č. 1 (1. patro ) obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 423 Kč
LM | Po slevě 29%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
4 lůžkový apartmán č. 1 (1. patro ) obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 423 Kč
Po slevě 29%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 19 (3. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 17 (3. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 5 (1. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 15 (3. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 11 (2. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 10 (2. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 9 (2. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 8 (2. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 18 (3. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 2 (1. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%
Autem
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkové studio č. 4 (1. patro) obs. 2 osobami, přistýlka
8 dní
bez stravy
1 745 Kč
Po slevě 30%