Apartmány Baška

Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Baška

Apartmány Baška

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Baška
Číslo zájezdu: 2 046 591
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Apartmány se nachází na ostrově Krk v krásné zátoce ve městě Baška. Apartmány jsou rozprostřeny po celé Bašce 300-600 km od pláže. Na kažou poptávku nabídneme konkrétní byt a konkrétní pozicí a fotkami. Pláže jsou v celé zátoce písečné.

Ubytování

Klimatizované apartmány v domech jsou od studií 2-4 osoby ( jedna místnost , kuch kout, koupelna s wc, 4 lůžka, klimatiazce, balkon) nebo apartmány s 1-2 ložnicemi pro 4-6 osob ( kuch kout, koupelna s wc, 4-6 lůžek, klimatiazce, balkon).

Vybavení

Většina domů je nízko podlažních a mají zahrady nebo dvorky a parkovací stání.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování na apartmán a týden, spotřeby energií, klimatizaci, závěrečný úklid.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa a ekologická taxa -cca 10 EUR na osobu a pobyt na místě
  • pes - 6 EUR den

Informace o zájezdu

Pořadatel: COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Baška, ostrov Krk

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 046 591
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmány Baška
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Baška

Cena od
4 400 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 046 591

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
8 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč