Termín:
24. 8. – 4. 9. 2018
Počet dní:
12 (pá – út)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Brno
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

popis ubytovani

Bílá budova apartmánů Katarini, zpestřená barevnými bugenviliemi, stojí na společné zahradě v těsném sousedství domů Panagiotis I. a II. V loňském roce prošel dům rekonstrukcí fasády. Hosté mohou využívat bazén u domů Panagiotis – lehátka jsou zdarma. Katarini je skvělým výběrem pro větší rodiny, jelikož má k dispozici jako jeden z mála domů apartmány pro 5-6 osob se dvěma oddělenými ložnicemi.

CK kategorie

**

oficialni kategorie

**

kapacita

5 studií a apartmánů

plaz

cca 200 m, písčito-oblázková

ubytovani / vybaveni

2-lůžková studia v přízemí • 5-lůžkový apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi v přízemí (v jedné ložnici manželská postel, v druhé 2 samostatná lůžka) a obývacím pokojem (s přistýlkou) • 3-lůžkový apartmán s oddělenou ložnicí pro dvě osoby a kuchyní se 3. lůžkem (přistýlka - rozkládací pohovka) a 3 balkony, v patře • prostorný apartmán pro 6 osob se dvěma ložnicemi (v každé z nich 2 postele), obývacím pokojem se 2 přistýlkami, v patře • kuchyňský kout se základním vybavením • chladnička • koupelna (sprcha, WC) • balkon nebo terasa

stravovani

bez stravy

nastupni mista

Trasa N: Brno, Hustopeče, Břeclav
Trasa K: Ostrava, Frýdek Místek, Český Těšín, Třinec
Trasa L: Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA – ZAKYNTHOS – PRAHA nebo BRNO nebo OSTRAVA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

U autobusových zájezdů:

doprava autobusem, trajekt Kilini – Zakynthos a zpět, transfer do ubytování, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH.

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.


komplexní cestovní pojištění • místenka 280,-Kč/os.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Aeolus, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Zakynthos
  • Místo dle CK: Tsilivi
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Katarini *

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

Všechny zájezdy do Apartmány Katarini

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

21. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Zakynthos

Poslední komentář

10.7.2018 | Jaroslav Kukla
Datum pobytu: červen 2018
Výborný.

Nejnovější recenze

5
20.6.2018 | Vlaďka,Jarmila
Datum pobytu červen 2018
5/5 - Úžasné
Za nás rozhodně spokojenost. Příští rok se určitě vrátíme i přes velkou neprofesionalitu paní delegátky Anetty ,protože jí,jak se později ukázalo ,vlastně k ničemu nepotřebujeme .Paní delegátka nebyla na letošní sezónu vůbec připravená a její lživé podávání informací klientům,mluví za vše.Před plným autobusem řekne,že klienti Katarini neplatí pobytovou taxu,že už ji mají započítanou ve smlouvě,to samé zopakuje po pár hod. na informační schůzce a po šesti dnech přijde s tím,že večer přijde majitelka a bude taxu vybírat .Ubytování vázlo také kvůli její chybě v komunikaci s panem majitelem,takže jsme stáli všichni venku ve vedru jako nevítaní hosté.Jeden pán poslal paní delegátce sms,ale neodpověděla,tak jsme se po více jak hod. DRZE ubytovali do posledních volných pokojů bez ní i bez pana majitele,ač se nám to nelíbilo.Při pobytu postupně vyplouvaly z její strany informace typu - na sms nereaguji,musíte volat,je možné ,že to hned nevezmu,protože budu s klienty na letišti nebo na výletě,nemám kredit na česká čísla a za své si ho kupovat nebudu (u nás a vedle v Panagiotisu ,měla pouze české klienty)......při vyhroceném konfliktu,který se týkal jedné rodiny a paní majitelky,která hrozila i policií,dorazila až po skoro čtyřech hod.,aby se dotyční dozvěděli,že měla práci v kanceláři - podle zástupce CK byla,ale na letišti a pak stejně nic nevyřešila.Den na to bych při lékařském ošetření uvítala překlad,ale představa ,že s bolestí budu volat,pak dlouhé hod. čekat,až si udělá čas,jsem se o kontakt ani nepokusila a vyřešila vše za pomoci kamarádky,takže ......krásné prázdniny,paní delegátko ,doufám,že si to přečtete ,protože vám přece stížnost nevadí,jak jste nám sama řekla............
5
11.7.2017 | ZDENĚK
Datum pobytu červen 2017
5/5 - Úžasné
VYNIKAJÍCÍ
4
10.8.2016 | Buryanka
Datum pobytu červenec 2016
4/5 - Skvělé
Velmi dobrý.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií