Termín:
30. 11. – 3. 12. 2017
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Termální prameny mají velmi dobré léčebné účinky, zvláště napohybové ústrojí a velmi dobře působí i při léčení chorobrevmatického původu. V okolí Velkého Mederu je několik chráněnýchlokalit – Čalovský les, Klatovské rameno, Ostrov mořských orlů,rezervace Lyon. Blízké jsou i rekreační oblasti v Jahodové, Madaraszu Malého Dunaje, Dunajská Streda, Palkovičová. Vodní plocha bazénů má300 m? a 1,3 m hloubky. Ve všech bazénech je termální voda s teplotou27? – 38? C vhodná pro léčbu kloubů, zad a svalstva. Penzion senachází cca 200 m od termálního koupaliště. Oblast je vhodná proturistiku, cykloturistiku a rybolov.

V nejbližším okolí se nachází Termální koupaliště Velký Meder – navštivte celoročně otevřený komplex bazénů s vodou z termálních pramenů, jedinečných atrakcí pro děti a relaxace pro Vás.

Ubytování

Dva čtyřlůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením,kuchyňskou linkou s ledničkou a TV/SAT.

Slevy

Parkování ve dvoře zdarma.

Bonusy

Sleva 10% na keramické výrobky – platí při každé rezervaci

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Krátkodobý pobyt 3–6 noci

Cena za osobu s vlastní stravou.

Parkování ve dvoře zdarma.

Základní cena nezahrnuje

Rekreační poplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Rekrea Ostrava, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jižní Slovensko
  • Místo dle CK: Velký Meder