Termín:
2. 9. – 7. 9. 2019
Počet dní:
6 (po – so)
Počet nocí:
5
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Výhody
  • WiFi internet zdarma
  • Klimatizace zdarma
  • Výhled na moře z terasy apartmánu
Nástup a odjezd:
Vhodný pro:

Parkování:

Pobyt se psy:

Povlečení:
Ručníky:
Toaletní papír:
Venkovní sprcha:
Typ pláže:

Objekt je vybaven internetovým připojením: Yes
Příjezd: 14:00
Odjezd: 10:00
Příjezd k objektu od hlavní cesty:
Příjezd k objektu osobním vozem:
Majitelé v objektu:
Výlety do okolí:
Vzdálenost od centra: 2500 m
Vzdálenost od moře: 100 m
Vzdálenost od pláže: 100 m
Nejbližší obchod: 500 m
Vzdálenost od první pomoci: 2500 m
Vzdálenost od nemocnice: 500 m
Majitelé pronajímají v domě i další jednotky, které nejsou v nabídce: Yes
Vzdálenost od promenády: 200 m
Doprava:
Vzdálenost k pláži, kde je možné se koupat se psy: 200 m
Na hlavní pláži v letovisku je koupání se psy:
Vzdálenost od moře cestou: 200 m
Vzdálenost od pláže cestou: 200 m
APP 2+2 '1'

Typ jednotky: Apartmán
Ubytovací jednotka je orientována: na moře, do zahrady, do ulice, do lesa, do dvora

POKOJE:

ložnice:
Vybavení: skříň, noční stolky, noční lampičky, komoda
manželská postel: 1
Internet:
Vybavení: WiFi, zdarma
klimatizace:
Vybavení: zdarma
terasa:
Vybavení: výhled k lesu, výhled do dvora, boční výhled na moře, výhled do parku, výhled do zahrady, výhled na moře, slunečník, posezení, výhled na dům v sousedství, výhled na klidnou ulici
obývací pokoj s kuchyňským koutem:
Vybavení: varná deska plynová, trouba na pečení, stůl, rychlovarná konvice, posezení, nádobí, mikrovlnná trouba, klimatizace, kávovar
koupelna:
Vybavení: WC, sprchový kout, fén

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa / os./ noc [dospělí]: 0.0 Eur
  • Pobytová taxa / os./ noc [děti 12-18]: 0.0 Eur

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Adria Databanka, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Rovinj - Borik

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Miran

Typ pláže: molo, oblázková, skalnatá
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Apartmány Miran

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.


Apartmány Miran

Číslo zájezdu: 1161440
Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj