Apartmány Željko II

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Privlaka

Apartmány Željko II

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Privlaka
Číslo zájezdu: 2 049 203
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis lokality

Zadar je tretie najväčšie mesto Chorvátska a hlavné mesto Severnej Dalmácie obklopené až piatimi národnými parkmi. Spojenie bohatého kultúrneho a historického dedičstva, zábavných podujatí so špičkovými pochúťkami a bláznivý nočný život robí toto mesto obzvlášť atraktívne pre mnoho návštevníkov. V rámci svojej prechádzky mestom určite neobíďte Morský orgán, ktorý je úžasným skvostom novodobej architektúry a celosvetovým unikátom. Vyzerá ako schody do mora, ktoré majú v hornej časti otvory, cez ktoré vychádza zvuk spôsobený vlnami. Obľúbené turistické letovisko Borik leží v severozápadnej časti mesta, približne 3 km od centra. V blízkosti Zadaru sa nachádza aj letovisko Bibinje, ktoré je skvelým výberom pre každého, kto chce prežiť pokojnú dovolenku.

Info

Na začiatku dalmátskeho pobrežia leží obec Privlaka, ktorá si dodnes zachovala autentický charakter rybárskej obce s pokojným prostredím a pohostinným domácim obyvateľstvom. Apartmány Željko I a Željko II sú od seba vzdialené asi 400 m. Vzdialenosti pláž  350 m centrum 300 m nákupné možnosti 100 m

Ubytovanie

Ubytovanie: apartmány 1/2 (+2) pre 2 až 4 osoby (Željko I, II) - samostatná spálňa s dvoma lôžkami, oby?vacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa/WC apartmán 1/4+2 (+2) pre 4 až 8 osôb (Željko I) - tri samostatné spálne, v dvoch z nich sú prístelky, dve kúpeľne/WC TV/SAT, ventilátor kuchynský kút s chladničkou, kanvica balkón alebo terasa posteľná bielizeň, uteráky

Stravovanie

polpenzia – raňajky kontinentálne, večere servírované formou jednotného menu so šalátom, nápojom a ovocím na vyžiadanie bezlepková strava - info v CK

Pláž

piesočnato-kamienková s plytkou vodou, vhodná pre malé deti a neplavcov kamenné plochy na slnenie piesočnatá pláž v neďalekom zálive (cca 15 minút chôdze) sprchy a prezliekarne na pláži pri kempe Dalmacija (za poplatok)

Šport a zábava

v zátoke kolotoče, trampolíny, nafukovací hrad so šmykľavkou a biliard ihrisko na plážový volejbal či bocciu požičovňa cestných motocyklov a vodných skútrov vodné športy - detský vodný skúter, podvodný skúter, SUP a kajak v stredisku (za poplatok) pekáreň, obchod, pizzéria, reštaurácia

Doprava

individuálna

Základní cena zahrnuje

  • Individuálna: 7x ubytovanie v apartmáne s polpenziou K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základní cena nezahrnuje

  • Individuálna - povinné príplatky: kúpeľný poplatok do 12 rokov zdarma, osoba od 12 do 18 rokov: 8,- €/týždeň, osoba od 18 rokov: 16,- €/týždeň

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovná kancelária FIFO s r.o., IČ 31443770.
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Privlaka

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 049 203
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmány Željko II
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Privlaka

Cena
263 EUR/os
(6 467 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 203

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
261,82 EUR
povinný príplatok za kúpeľný poplatok - dieťa do 11 rokov
0
0 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
30 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
23 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11 EUR