Termín:
20. 10. – 27. 10. 2017
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Apartmánové domy S?o Paulo e Alegria se nachází jen 5 minut chůze od katedrály Sé ve Funchalu. Apartmány najdete ve 3 přilehlých historických budovách, které nabízí panoramatický výhled na město Funchal z veřejných teras.

Vzdálenosti

Apartmány leží 350 metrů od nákupního centra La Vie a 600 metrů od oblíbeného přístavu Funchal. S?o Paulo e Alegria vám může zařídit taxi z letiště Madeira a zpět, které je vzdálené 14 km. K muzeu Quinta das Cruzes dojdete za 5 minut.

Ubytování

S?o Paulo e Alegria má jednoduše zařízené pokoje, studia a apartmány s kabelovou TV a vlastní koupelnou. Každá budova má veřejnou slunečnou střešní terasu s venkovním posezením, kterou můžete využívat. K dispozici je také zahrada s lehátky, společný gril a konferenční místnost.

Vybavení a služby

S?o Paulo e Alegria nabízí kromě snídaňové místnosti také kavárnu s restaurací, kde se podávají teplé nápoje. Hotelová restaurace podává tradiční pokrmy regionu Alentejo a také chutné portugalské tapas. K mnoha restauracím ve městě Funchal lze dojít do 10 minut.

Stravování

Snídaně

Doprava

Letecky z Prahy

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování se snídaní na 7 nocí, leteckou dopravu z Prahy na Madeiru a zpět včetně všech poplatků, transfery z letiště na hotel a zpět, povinné pojištění CK
    Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Striatum, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Madeira
  • Místo dle CK: Funchal

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

0. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Madeira.

Poslední komentář

2.6.2017 | Klara
Datum pobytu: 1.5.2017
My jsme si to uzili.

Nejnovější recenze

5
2.6.2017 | Klara
Datum pobytu 1.5.2017
5/5 - Úžasné
My jsme si to uzili.

Portugalsko

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.


Apartmentos Sao Paulo e Alegria ***

Číslo zájezdu: 856982
Portugalsko, Madeira, Funchal