APRILIS GOLD HOTEL

  Turecko, Istanbul

APRILIS GOLD HOTEL

    Turecko, Istanbul
Číslo zájezdu: 2 246 934
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Istanbul je nazýván bránou orientu, kde se prolíná evropská a asijská kultura. Pojeďte s námi na eurovíkend do Istanbulu a poznejte rozmanitost kultur a náboženství, prohlédněte si orientální i evropské pamětihodnosti a odpočiňte si v pravých tureckých lázních. Eurovíkendy v Istanbulu, to je historie i relaxace v exotickém prostředí s nádhernou atmosférou.

Poloha

4* hotel se nachází v historickém centru Istanbulu, v pěší dostupnosti od památek jako je Modrá mešita, Hagia Sophia, palác Topkapi, nebo Velký Bazar.

Ubytování

koupelna, WC, Wi-fi, trezor, telefon, příslušenství pro přípravu čaje/kávy, klimatizace, televizor, mini bar, fén

Vybavení a služby

24hodinová recepce, wellness centrum, restaurace, fitness centrum, úschova zavazadel, směnárna, Wi-fi, pokojová služba

Program

Individuální zájezd s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfery Soukromý transfer z/na letiště – auto až pro 3 osoby Jízdenky Bospor – 90minutová plavba mezi Evropou a Asií s výhledem na památky Istanbulu. Vstupenky Hagia Sophia a palác Topkapi – přednostní vstup do paláce Topkapi, asistence při bezpečnostní prohlídce od místního partnera. Lze je navštívit pouze 1x a to buď v jeden den, nebo každý v jiný den. Výlety Plavba s večeří – plavba po Bosporu s večeří na lodi a s tanečním vystoupením břišních tanečnic. V ceně jsou zahrnuty neomezené alkoholické i nealkoholické nápoje a doprava z/do hotelu klimatizovaným autobusem. Istanbul Tourist Pass – 2 nebo 3 dny – zahrnuje přednostní vstup do nejznámějších památek, plavbu po Bosporu, vstup na dervish show, 90min. jízdu na segway, prohlídku s průvodcem v paláci Topkapi, Modré mešitě, chrámu Hagia Sophia, Basilica Cisterna, paláci Dolmabahce a po Velkém Bazaru, vstupy do muzeí napříč Istanbulem. Dále doporučujeme: Byzantské památky – Sultanahmet, Modrá mešita, Hagia Sofia, oběd, Palác Topkapi, mešita Suleymaniye, Velký Bazar s 4 000 obchody. Klasický Istanbul – Sultanahmet, Modrá mešita, Hagia Sofia, Velký Bazar. Istanbul Premium Welcome Card – karta zahrnuje prohlídku s průvodcem v paláci Topkapi, Hagia Sophia a Basilica Cisterna, přednostní vstup do vybraných muzeí a atrakcí, 10x jízdenku na MHD (metro, tram, nebo bus), digitálního průvodce a mapu města, plavbu po Bosporu a slevy až k dalším 60 partnerům. V případě Vašeho zájmu o doporučené výlety nás neváhejte kontaktovat. Aktuální dostupnost a ceny Vám rádi ověříme.

Základní cena zahrnuje

  • letenku, letištní taxy, 2 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK

Základní cena nezahrnuje

  • transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Pořadatel: NATOUR spol. s r. o., IČ 49974769.
Lokalita dle pořadatele: Istanbul, Istanbul
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 246 934
dnes 12–18 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

APRILIS GOLD HOTEL
    Turecko, Istanbul

Cena
14 100 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 246 934

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 100 Kč
příplatek za sdílený transfer z/na letiště - osoba
0
930 Kč
příplatek za Bospor
0
360 Kč
příplatek za soukromý transfer z/na letiště - osoba
0
3 200 Kč
příplatek za plavbu lodí s večeří - osoba
0
2 070 Kč
příplatek za Hagia Sophia a palác Topkapi - osoba
0
1 590 Kč
příplatek za Istanbul Tourist Pass, 2 dny - osoba
0
4 680 Kč
příplatek za Istanbul Tourist Pass, 3 dny - osoba
0
5 740 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
135 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
84 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
90 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 3 dny
0
740 Kč