AQUA HOTEL TERMÁL - Lázeňské dny - Mosonmagyaróvár

Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

4/5

AQUA HOTEL TERMÁL - Lázeňské dny - Mosonmagyaróvár

  Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel nabízí moderně zařízené pokoje, léčebný a wellness sektor, restauraci a bar. Hotel má vlastní krytý bazén s termální vodou, finskou a infra saunu.

Mosonmagyaróvár leží u severo-západních hranic, při hlavní bráně romantické krajiny Žitného ostrova. Město je svou polohou blízko jak rakouských tak slovenských hranic (Rajka 15 km), od Budapešti je vzdáleno 160 km. Bio Flexum termální lázně nabízí celoročně otevřené i kryté bazény, denně napouštěné vodou z vysoce kvalitních léčebných termálních pramenů s obsahem minerálních solí, bez obsahu přidávaných chemických látek. Voda z termálních pramenů je světově uznávaná a podle účinku na zdraví je zařazena mezi 5 nejlepších léčebných vod v Evropě. Na tom jsou založeny i široké léčebné procedury: odborné lékařské ordinace, bazénové koupele, vodoléčba-plavání, uhličité koupele, galvanizační koupele, hydromasáže, léčivé masáže, slatinové zábaly, elektroterapie, aquafitness, léčebný tělocvik.

Upozornění: V termínech podzim/zima 2018 – jaro 2019 probíhá rekonstrukce termálních lázní. Provoz bazénů, saun a části sprch bude průběžně omezován. Nebudou však zcela uzavřeny. V říjnu probíhá rekonstrukce sanitárních zařízení a podlah. Od listopadu začnou práce na renovaci bazénů.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje standard jsou vybaveny sprchou a WC, fénem, sejfem, TV, telefonem a minibarem. Všechny pokoje standard-plus jsou navíc vybaveny nastavitelnou klimatizací, LCD-TV, možností připojení na internet. Přistýlka je možná v obou typech pokojů. Pro pohodlí invalidních hostů s pohybovým omezením slouží speciálně vybavené pokoje v přízemí.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Lázeňské dny

  3 x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do termálního a plaveckého bazénu, užívání sauny a infrasauny, pobyty do konce roku 2019 navíc: použití solné jeskyně a parní kabiny.

  Cena za osobu/3 noci s polopenzí a programem. Pobyt nelze krátit.

Základní cena nezahrnuje

  • Parkování v garáži
  • Rekreační poplatek
  • Balkon v pokoji standard plus

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rywal, IČ: 47668873. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
 • Místo dle CK: Mosonmagyaróvár

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aqua Hotel Termál *** (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  Aqua Hotel Termál

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 448 877
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

40. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

4/ 5 9 recenzí


Jaroslav53 listopad 2019
Prodloužený víkend v termálech Mosonmagyaróvár. Čtyři dny pohodového relaxu napojením hotelového ubytování s lázeňským komplexem... celá recenze


Alena srpen 2019
Hodnocní. Spokojenost, vše odpovídající kategorii hotelu, čisto , překvapivě klimatizováno.Perzonál vstřícný, recepce jazykově vybavená. Str... celá recenze


Helena červenec 2019
Lepší než u moře - slova vnoučat. Pobyt - hotel, jeho umístění, stravování, personál, navíc krásné dny- vše na jedničku!... celá recenze

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

AQUA HOTEL TERMÁL - Lázeňské dny - Mosonmagyaróvár
  Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

Cena
5 330 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 448 877

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 330 Kč
příplatek za balkon
0
225 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč