AQUAPARK ŠPINDLERŮV MLÝN - Rekreační pobyt s polopenzí - Špindlerův Mlýn

Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

3/5

AQUAPARK ŠPINDLERŮV MLÝN - Rekreační pobyt s polopenzí - Špindlerův Mlýn

  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Číslo zájezdu: 1 662 465
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Aquapark se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna. Nabízí uklidňující výhled na krknonošské lesy a zároveň je ideálním výchozím bodem pro zimní lyžovačku i letní turistiku. Objevujte krásy nejvyššího českého pohoří. Ubytování najdete 50 m od lanovky a sjezdovky Medvědín–Špindlerův Mlýn. Ubytujeme Vás v jedné z devíti budov přímo v hotelovém resortu Aquapark. V hotelové restauraci se skvěle najíte a pro maximální relax na vás čeká aquapark s wellness centrem.

V nejbližším okolí se nachází Sportovní areál Medvědín – areál Horní Mísečky - Medvědín nabízí dvě lanovky a sedm lyžařských vleků, více než 11 km vždy kvalitně upravených sjezdovek a snowpark s vlastním vlekem určený snowboardistům.

Dále pak Špindlerův Mlýn – Špindlerův Mlýn je místem pro návštěvníky, kteří vyhledávají sport, turistiku, aktivní odpočinek. Je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, obnovu fyzické a duševní kondice.

Nebo také Aquapark Špindlerův Mlýn – areál AQUA Park Špindlerův Mlýn vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu.

Nebo dále ještě Bobová dráha Špindlerův Mlýn – v tomto středisku jakou první byla postavena bobová dráha v celé České Republice. Celková dráha tratě je 1 400 m. Bobová dráha je vyhledávaným cílem rodinných, školních, cyklistických nebo motorkářských výletů.

Ubytování

Ve dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky s možnosti až dvou přistýlek (rozkládací gauč), s vlastním sociálním zařízením, LED TV/SAT, ledničkou, Wi-Fi, trezorem, coffee setem a vysoušečem vlasů. Ve třílůžkovém pokoji s manželskou postelí a se samostatným lůžkem s možnosti jedné přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, LED TV/SAT, ledničkou, Wi-Fi, trezorem, coffee setem a vysoušečem vlasů. Ve čtyřlůžkovém pokoji s manželskou postelí, jednou palandou (2 lůžka) s možnosti jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením, LED TV/SAT, ledničkou, Wi-Fi, trezorem, coffee setem a vysoušečem vlasů.

Slevy

Dítě do 6 let bez nároku na služby zdarma. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Základní cena zahrnuje

Rekreační pobyt s polopenzí

2 hodiny Aquaparku denně připojení na internet přes Wi-Fi
parkování.

Cena za osobu / noc s polopenzí a 2 hodiny Aquaparku denně.

Dítě do 6 let bez nároku na služby zdarma. Dětská postýlka je
k dispozici zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Dětská postýlka
  • Dítě do 6 let bez nároku na služby zdarma
  • Rekreační poplatek
  • Pobyt se psem

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Špindlerův Mlýn

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 662 465
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

3/ 5 13 recenzí


Vladek leden 2019
Dobrá volba. Hotel s aquaparkem v bezprostřední blízkosti parkoviště a lanovky na Medvědín ve Špindlerově Mlýně. Jde o příjemné místo na konci ... celá recenze


Jenda červenec 2017
Super dovolená. Realita předčila naše očekávání. Vše bylo super.... celá recenze


ToIvEl březen 2017
Aqiapark. Termín těsně po sezoně, sjezdovky prázdné, aquapark prázdný, velmi jsme si pobyt užili... celá recenze

Nezávazná objednávka

AQUAPARK ŠPINDLERŮV MLÝN - Rekreační pobyt s polopenzí - Špindlerův Mlýn
  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Cena
11 060 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 662 465

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 060 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
0 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč