AQUASOL RESORT

  Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

AQUASOL RESORT

    Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár
Číslo zájezdu: 1 447 702
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, telefon, rádio, župan

STRAVA

polopenze

KOUPÁNÍ

hotelový venkovní bazén, termální lázně Bio Flexum Thermal & Spa (cca 200 m) - vnitřní plavecký bazén 33,3 m (28-29 °C), bazén s léčivou vodou (36-38 °C), koupelový a sedací bazén (30-33 °C), koupelový a sedací bazén - perličkový II (36-37 °C), wellness-bazén (32-34 °C) , bazén s léčivou vodou III (28-30 °C), venkovní plavecký bazén 25 m (26-28 °C). NOVĚ zážitkový bazén pro děti a skluzavky, lázeňský bazén, sauny.

PARKOVÁNÍ

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v Malom Cafe v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. UPOZORNĚNÍ: Během roku budou probíhat dokončovací práce v termálním areálu. Přesný termín dokončení není znám.

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

SLEVA 5% za včasné knihování do 31.03.2020

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAXAČNÍ POBYT NA 4 DNY/3 NOCI (nástupní den NEDĚLE, PONDĚLÍ, ÚTERÝ) - 3x ubytování - 3x snídaně formou bufetu - 3x večeře v restauraci/ kavárně Malom Cafe (cca 500 m od hotelu) - ovocný talíř - župan - láhev vody - Wi-Fi, parkování - sauna - neomezený vstup do termálních lázní Bio Flexum Thermal & Spa (cca 200 m) POZN. Vstupy jsou v době provozu

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

VÍKENDOVÝ RELAX 3 DNY/ 2 NOCI (pobyt PÁTEK - NEDĚLE) - 2x ubytování - 2x snídaně formou bufetu - 2x večeře v restauraci/ kavárně Malom Cafe (cca 500 m od hotelu) - ovocný talíř - župan - láhev vody - Wi-Fi, parkování - sauna - neomezená vstup do termálních lázní Bio Flexum Thermal & Spa (cca 200 m) POZN. Vstupy jsou v době provozu

UPOZORNĚNÍ

Ubytování pro osoby od 12 let.

CELKOVÁ KAPACITA

18 pokojů

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

SLEVA 5% za včasné knihování do 31.03.2020

REKREAČNÍ POPLATEK

cca 1,20 €/den (nebo 350 HUF/den)

AKČNÍ NABÍDKA

Pobyty od 02.01.20120

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Aquasol Resort v Mosonmagyaróvár: - ubytování i pro náročné - v ceně vstup do termálních lázní - klid, odpočinek, relaxace

VYBAVENÍ

recepce, jídelna, terasa, zahrada, sauna, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, Wi-Fi, půjčovna jízdních kol, uzavřené parkoviště.

POLOHA

hotel Aquasol Resort**** se nachází v jedné z nejkrásnějších částí města Mosonmagyaróvár, Lucsony, které bylo součástí hradu Magyaróvár a cca 400 m od termálních lázní.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Mosonmagyaróvár

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 447 702
dnes 7.30–16 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

AQUASOL RESORT
    Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

Cena
5 830 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 447 702

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 830 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
980 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč